بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

رسانه انگلیسی: حق طارمی نبود از جام خداحافظی کند

رسانه فوتبال 365 : بیشترین موقعیت های ایجاد شده در یک بازی جام جهانی در دو تورنمنت گذشته، مهدی طارمی با 8 پاس کلیدی در صدر قرار دارد

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ | ۱۷:۰۴
مهدی طارمی در جام جهانی

رسانه انگلیسی نام پنج بازیکنی که حقشان نبوده از جام جهانی خداحافظی کنند را منتشر کرد. یکی از آن ها مهدی طارمی از ایران است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

رسانه انگلیسی نام پنج بازیکنی که حقشان نبوده از جام جهانی 2022 خداحافظی کنند را منتشر کرد. یکی از آن ها مهدی طارمی از ایران است.

به گزارش پارس فوتبال، با پایان مرحله گروهی رقابت های جام جهانی، دور حذفی از دیشب آغاز شد و آمریکا به همراه استرالیا، دیگر تیم هایی هستند با حذف از دور رقابت ها، باید به کشورهایشان بازگردند. با این حال، رسانه فوتبال 365 در مطلبی به بررسی بازیکنانی پرداخته که در مرحله گروهی عملکرد شایسته ای داشتند و می توانستند همچنان به حضور در رقابت ها ادامه دهند.

در این فهرست پنج نفره که از سوی فوتبال 365 منتشر شده، نام مهدی طارمی در کنار بازیکنانی چون جمال موسیالا از آلمان، محمد العویس از عربستان، انر والنسیا از اکوادور و لوئیس چاوز از مکزیک نیز دیده می شود.

این رسانه درباره طارمی نوشته است:

تعیین بهترین بازیکن ایران در جام جهانی، کار سختی بود و رقابت نزدیکی بین مهدی طارمی و رامین رضاییان وجود داشت. هر دوی آنها به خاطر عملکردشان در قطر مستحق تحسین های بزرگ هستند.

عملکرد آنها در برابر ولز و ایالات متحده بیش از پیش قابل تحسین است. کریس مفام و جو رودن (خبرنگاران وب سایت فوتبال 365) برای انتخاب طارمی با هم متحد شدند و باز هم نتوانستند مهاجم مرکزی را مهار کنند. (نتوانستند از توانایی های او چشم پوشی کنند.)

مهدی طارمی در جام جهانی

این رسانه با انتشار یک طرح گرافیکی از عملکرد طارمی نوشت:

بیشترین موقعیت های ایجاد شده در یک بازی جام جهانی در دو تورنمنت گذشته، مهدی طارمی با 8 پاس کلیدی در صدر قرار دارد.


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *