بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

خواهش عجیب پیشکسوت پرسپولیس از گل محمدی و شاگردانش

جواد منافی : بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس در 6 بازی باقیمانده آبروداری کنند !

نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ | ۱:۰۰
جواد منافی : بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس در 6 بازی باقیمانده آبروداری کنند !

جواد منافی پیشکسوت سرخ های پایتخت از بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس خواست در 6 بازی باقیمانده لیگ برتر آبروی تیمشان را حفظ کنند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس معتقد است بهترین فرصت برای جام گرفتن در این فصل جام حذفی بود که به راحتی از دست رفت.

با جواد منافی پیشکسوت پرسپولیس در خصوص اوضاع پرسپولیس بعد از حذف از جام حذفی و البته بازی‌های باقی مانده در لیگ، گفت‌وگویی انجام دادیم که در ادامه می‌خوانید.

پرسپولیس بهترین فرصت را برای کسب جام در این فصل از دست داد. در این خصوص چه صحبتی دارید؟

بله دقیقا همینطور است. با توجه به نتایج سینوسی پرسپولیس در لیگ و اختلاف امتیاز ایجاد شده با صدر جدول، قهرمانی در جام حذفی بهترین فرصت بود تا با کسب جام و قهرمانی هواداران خوشحال شوند ولی متاسفانه این فرصت عالی خیلی مفت و راحت از دست رفت و در بازی که باید پرسپولیس برنده می‌شد، شکست خورد.

به نظر شما دلایل حذف از جام حذفی چه بود؟

به غیر از مسائل روحی و نداشتن تمرکز لازم، پرسپولیس واقعا در همه خطوط دچار مشکل است و عملکرد خوبی را از بازیکنان شاهد نبودیم. در بازی با هوادار هم که دو امتیاز به راحتی از دست رفت، هم همینطور بود. اشتباهات زیاد به خصوص در خط دفاعی باعث شد در تهران ۳ گل بخوریم. ضمن اینکه بعد از زدن گل اول می‌توانستیم به گل بعدی هم برسیم ولی بی دقتی مهاجمان مانع از این کار شد.

خیلی‌ها معتقدند بازیکنان جذب شده دراین فصل در حد و اندازه‌های این تیم نیستند. نظر شما در این مورد چیست؟

واقعیت این است که بازیکنان جدید نتوانستند خودشان را در پرسپولیس نشان دهند. مثلا همین تمیروف که حتی نتوانست یک گل برای پرسپولیس بزند. من نمی‌دانم پس دلیل خرید این بازیکن چه بود؟ اگر قرار است مهاجم خارجی بخریم و گل نزند، خوب همان مهاجمان قبلی خودمان مثل عبدی و پاکدل که به مراتب بهتر از این بازیکن ازبکستانی هستند. باید بازیکن خارجی بیاورند که از بازیکنان خودمان بهتر باشند، نه اینکه بازیکنانی بخرند که حتی نصف توانایی بچه‌های خودمان را ندارند.

با این شرایط و با توجه به اختلاف ۶ امتیازی با صدر جدول، پرسپولیس شانسی برای قهرمانی دارد؟

ببینید کار واقعا سخت و مشکل است. امتیاز گرفتن در هفته‌های پایانی حتی از تیم‌های انتهای جدولی هم کار سختی است. شانس ما برای قهرمانی کم است ولی نا امید نیستیم و اگر بازی‌های خودمان را ببریم، می‌توانیم به قهرمانی امیدوار باشیم. من فکر می‌کنم استقلال باز هم امتیاز از دست می‌دهد و ما با بردن بازی‌هایمان می‌توانیم قهرمان شویم. در این بازی‌های باقی مانده پای اعتبار و آبروی پرسپولیس وسط است، امیدوارم بچه‌ها و کادرفنی با تمام وجود و انگیزه زیاد وارد زمین شوند و از اعتبار پرسپولیس و هوادارانش دفاع کنند.

با وجود عملکرد ضعیف خط دفاعی، خبری از حضور سید جلال در ترکیب پرسپولیس نیست. نظر شما چیست؟

خب سید جلال بازیکن بزرگی است و در این سال‌ها یکی از ستون‌های اصلی پرسپولیس بوده است. ما نزدیک به تیم نیستیم و شرایط بدنی سید جلال را نمی‌دانیم. بهتر است در این مورد کادر فنی پاسخ بدهد چون ما از تمرینات تیم خبر نداریم. با این حال اگر سید به لحاظ بدنی آماده باشد، با وجود سن و سال بالایی که دارد، خیلی می‌تواند به پرسپولیس کمک کند و مشکلات خط دفاعی را کاهش دهد.

بعد از بازی با آلومینیوم، عده ای از هواداران علیه کادرفنی شعار دادند و خواستار تغییر یحیی گل محمدی و دستیارانش برای فصل آینده شدند. نظر شما در رابطه با این موضوع چیست؟

هوادار پرسپولیس فقط برد و قهرمانی می‌خواهد. دوم شدن هم برای آن‌ها معنایی ندارد و به نوعی شکست محسوب می‌شود. من نمی‌توانم در مورد تغییر کادرفنی حرف بزنم. باید این ۶ بازی باقی مانده هم انجام شود و بعد از آن مدیران باشگاه در مورد مسائل مختلف نظر خواهند داد. در حال حاضر من معتقد هستم پرسپولیس بیشتر از هرچیزی به آرامش نیاز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *