بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

تصمیم خبرساز کارلوس کی روش درباره دستیار ایرانی در تیم ملی

کارلوس کی روش پس از انصراف جواد نکونام : برای تیم ملی دستیار ایرانی نمی خواهم

نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ | ۸:۰۰
جواد نکونام دستیار ایرانی کارلوس کی روش در تیم ملی ایران در جام جهانی

کارلوس کی روش پس از انصراف جواد نکونام از حضور در تیم ملی مدعی شده که برای نیمکت خود گزینه دیگری ندارد و دستیار ایرانی نمی خواهد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

کارلوس کی روش بعد از انصراف جواد نکونام از حضور در کادر فنی تیم ملی تصمیم جالبی گرفته است.

جواد نکونام سرمربی تیم فولاد امروز در کنفرانس خبری پیش از بازی هفته هفتم به خبرنگاران در مورد حضور در کادر فنی تیم ملی گفت:

کار کردن کنار مربیان بزرگ برای هرکسی مثل دانشگاه است. از این موصوع واقعا خوشحالم و از کی‌روش تشکر می‌کنم. امیدوارم بهترین نتایج را با تیم ملی بگیرد. درمورد حضورم در تیم ملی رئیس و نایب رئیس فدراسیون فوتبال برنامه ریزی می‌کنند من تحت قرارداد باشگاه فولاد هستم.‌ با باشگاهم و جاییکه که کمک کرده رشد کنم عِرق دارم. دوست دارم پاسخ محبت‌های فولاد را بدهم. دوست ندارم یک هوادار فولاد هم ناراحت شود.

بعد ازاین تصمیم پیش بینی می شد فدراسیون فوتبال مربی دیگری را به کارلوس کی روش پیشنهاد دهد یا  اینکه کی روش مربی ایرانی دیگری را برای حضور در کادر فنی تیم ملی انتخاب کند. حتی صحبت از علیرضا منصوریان به میان آمد اما بر اساس خبرهای رسیده از فدراسیون فوتبال با انصراف جواد نکونام از حضور در کادر فنی تیم ملی قید جذب مربی ایرانی را زده است و تیم ملی با همین کادر به جام جهانی خواهد رفت.

کارلوس کی روش به فدراسیون فوتبال پیام داده است تنها گزینه مد نظر من برای حضور در کادر فنی تیم ملی جواد نکونام بود و با این تصمیم  با همین کادر به کار ادامه خواهیم داد. 


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *