بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

حمله به فوق‌ستاره به خاطر حمایت از رئیس جمهور!

انتقاد کاربران فضای مجازی از نیمار به خاطر حمایت از رئیس جمهور فعلی برزیل

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ | ۹:۴۰
نیمار

نیمار پس از ابراز حمایت خود در انتخابات از ژایر بولسونارو، رئیس جمهور فعلی برزیل، مورد حمله برخی کاربران قرار گرفته است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

نیمار پس از ابراز حمایت خود در انتخابات از ژایر بولسونارو، رئیس جمهور فعلی برزیل، مورد حمله برخی کاربران قرار گرفته است.

به گزارش پارس فوتبال، نیمار ستاره برزیلی پاری سن ژرمن اخیرا پستی منتشر کرده و پیش از انتخابات آخر هفته ریاست جمهوری، از ژایر بولسونارو، رئیس جمهور فعلی این کشور حمایت کرده است. نیمار همچنین از هوادارانش درخواست کرد که به این سیاستمدار 67 ساله رای دهند تا او دوباره و برای چهار سال دیگر زمام امور را در دست بگیرد. اما به نظر می رسد این تبلیغات نیمار مورد انتقاد برخی از مردم قرار گرفته و به این ستاره برزیلی حمله شده است.

نیمار در صفحه توییتر خود در پاسخ به این حملات نوشت:

آنها در مورد دموکراسی و مواردی از این دست صحبت می کنند، اما وقتی کسی نظر دیگری دارد، توسط همان افرادی که از دموکراسی حرف می زنند، مورد حمله قرار می گیرد.

جالب اینجاست بولسونارو نیز ویدیوی حمایتی این بازیکن را در حساب توییتر خود منتشر کرده و از این بازیکن برای این کار تشکر کرده است. حمایت نیمار از رئیس جمهور فعلی می تواند بر رای برخی تأثیر بگذارد، زیرا او هواداران زیادی در برزیل دارد. این ستاره برزیلی بیش از هشت میلیون دنبال کننده در تیک تاک و 52 میلیون دنبال کننده در توییتر دارد. پس بی تردید بسیاری از رای دهنگان انتخابات پیش رو، ویدئوی منتشر شده توسط نیمار را مشاهده کرده اند و این کار او می تواند روی آرای بولسونارو تاثیر مثبتی بگذارد.

دسته بندی ها : اخبار داغ , فوتبال جهان
برچسب ها : ,


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *