بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

تمدید قرارداد کارلوس کی روش تا پایان جام ملت‌ ها

مهدی محمدنبی : آقای کی‌روش تا پایان جام ملت‌ها تمدید می کنند و سرمربی ایران هستند

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۸ مهر ۱۴۰۱ | ۲۲:۲۴
کارلوس کی روش

طبق اعلام مهدی محمدنبی قرار‌داد کارلوس کی روش تا پایان جام ملت‌ های آسیا تمدید می‌شود و این مربی کماکان ماندگار خواهد بود.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

طبق اعلام مهدی محمدنبی قرار‌داد کارلوس کی روش تا پایان جام ملت‌ های آسیا تمدید می‌شود.

پبه گزارش پارس فوتبال، مهدی محمدنبی، نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال و سرپرست تیم ملی پس از پایان اردوی اتریش و بازگشت به ایران در برنامه ورزش و مردم شرکت کرد و خبر مهمی را به زبان آورد.

او در خصوص شرایط قرارداد کی‌روش و دستیارانش این‌چنین گفت: قرارداد آقای کی‌روش ماهی ۵۰ هزار یورو است. قرارداد دستیاران ایشان برای پنج نفر ۳۰ هزار یورو خواهد بود. مجموع قرارداد شش نفر ماهی ۸۰ هزار و این مبلغ خالص است.

نبی در ادامه تلویحا خبر از تمدید قرارداد کارلوس کی روش تا پایان جام ملت‌های آسیا داد و گفت:

فاز اول قرارداد فدراسیون با آقای کی‌روش تا پایان جام جهانی است. اما بنده طی دو روز آینده گزارشی را به آقای تاج می‌دهم تا با توجه به شرایط مناسبی که قرارداد دارد، آقای کی‌روش تا پایان جام ملت‌ها تمدید کنند و سرمربی ایران باشند. ما با ایشان صحبت‌ مربوطه هم انجام داده‌ایم. جام ملت‌ها بلافاصله بعد از جام جهانی آغاز می‌شود و باید برنامه ریزی مناسب صورت گیرد.

پیش از این عنوان شده بود قرارداد کارلوس کی‌روش سه ماهه و تا پایان جام جهانی است اما حالا با اظهار نظر نبی باید قرارداد این مربی پرتغالی را تا پایان جام ملت‌های ۲۰۲۳ تمدید شده بدانیم.


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *