بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

دو ستاره استقلال که بیش ترین شانس را برای حضور در جام جهانی دارند

سید حسین حسینی و ابوالفضل جلالی دو ستاره محتمل استقلال در جام جهانی 2022

نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۸ مهر ۱۴۰۱ | ۱۷:۰۰
استقلال ؛ ترکیب احتمالی استقلال مقابل گل گهر سیرجان

با توجه به عملکرد سید حسین حسینی و ابوالفضل جلالی در بازی های اخیر تیم ملی به نظر می رسد که این دو ستاره استقلال بیش‌ترین شانس آبی ها برای حضور در جام جهانی 2022 هستند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

استقلال این شانس را دارد که در جام جهانی دو سهمیه داشته باشد و به نظر می رسد سید حسین حسینی و ابوالفضل جلالی مسافر قطر شوند.

از اردوی تیم ملی خبر می رسد کارلوس کی روش از عملکرد ابوالفضل جلالی در بازی با اروگوئه و از کار حسینی در بازی با سنگال کاملا راضی است و احتمال این که این دو نفر را با خود به قطر ببرد زیاد است. البته استقلال صالح حردانی را هم در اردوی اتریش داشت اما او هرگز بازی نکرد وبا توجه به حضور رضائیان و صادق محرمی در دفاع راست خیلی بعید به نظر می رسد که حردانی شانسی داشته باشد.

استقلال قهرمان لیگ است و شاید استقلالی ها انتظار سهمیه بیشتری را در تیم ملی داشتند اما با توجه به این که آبی ها در آخرین اردو فقط سه بازیکن داشتند،حضور دو بازیکن از این تیم در جام جهانی خیلی هم بد نیست به خصوص اگر بدانیم کی روش اعتقاد بسیار زیادی به لژیونرها دارد و ترکیب اصلی تیم ملی تا 80 درصد مشخص است. در چنین شرایطی حسینی و جلالی هم کار بسیار سختی برای فیکس شدن در جام جهانی دارند و شاید همین که به قطر بروند راضی کننده باشد.


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *