بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

شاه ماهی محبوب هواداران استقلال رقیب جدی ستاره پرسپولیس شد

حسین حسینی رقیب جدی علیرضا بیرانوند در تیم ملی فوتبال ایران

نویسنده : پارس فوتبال ParsFootball.Com
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ مهر ۱۴۰۱ | ۱۴:۲۴
حسین حسینی نشان داد که می‌تواند رقیب جدی‌ای برای بیرانوند باشد

سیدحسین حسینی در بازی با سنگال نشان داد که می‌ تواند رقیب جدی‌ ای برای علیرضا بیرانوندد باشد و به راحتی امیر عابدزاده را کنار بزند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

در بازی ایران و سنگال با تصمیم کی‌روش، حسین حسینی گلر استقلال در ترکیب اصلی تیم ملی قرار گرفت و مقابل تیم سنگال بسیار خوب عمل کرد و چند موقعیت گل را از حریف گرفت تا نشان دهد برای حضور در جام جهانی قطر چقدر انگیزه دارد.

طبق گفته نزدیکان باشگاه استقلال حسینی در سالی که سرنوشت جام جهانی او مشخص می‌شود، غیر از تمرینات هر روز خود فرصت بیشتری برای آمادگی می‌گذارد تا بتواند همچنان در محور توجه کی‌روش باشد.

او در بازی با سنگال نشان داد که می‌تواند رقیب جدی‌ای برای بیرو باشد و به راحتی امیر عابدزاده را کنار بزند. طی چند سال اخیر اکثر کارشناسان فوتبال بر این باور هستند که به حقش در تیم ملی نرسیده و با توجه به آمار بسیار خوبی که فصل پیش در لیگ برتر از خود به جا گذاشت این حق را دارد که یکی از گلرهای اصلی ایران در بازی‌های جام جهانی باشد.

گلر استقلال در بازی با سنگال فرصت پیدا کرد بعد از مدت‌ها خودی نشان دهد و چند سیو این بازیکن تمام نگاه‌ها را متوجه او کرد. آبان ماه می‌تواند سرنوشت حسینی آماده را در جام جهانی مشخص کند و اینطور که پیش‌بینی می‌شود کی‌روش نگاه ویژه‌ای روی او دارد.


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *