بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

ناراحتی ساپینتو از برنامه ریزی کارلوس کی روش برای ملی پوشان استقلال

گلایه ساپینتو از کارلوس کی روش ؛ چرا باید بازیکنان استقلال یک روز قبل از بازی ما به تیم اضافه شوند

نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱ | ۲۲:۰۰
ریکاردو ساپینتو در استقلال

ریکاردو ساپینتو از کارلوس کی روش ناراحت است و معتقد است که چرا باید بازیکنان استقلال یک روز قبل از بازی ما به تیم اضافه شوند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

ملی پوشان استقلال روز جمعه به اردوی تیم آبی ملحق خواهند شد، یعنی روزی که استقلالی‌ها برای بازی با گل گهر راهی سیرجان خواهند شد.

تیم ملی سه شنبه شب در دومین دیدار تدارکاتی خود به مصاف سنگال رفت و تصور ساپینتو بر این بود که بازیکنان تیم ملی بلافاصله بعد از این بازی با پرواز چارتر به ایران باز خواهند گشت و می‌توانند در تمرین روز چهارشنبه تیم های باشگاهی حاضر شوند. اما بازیکنان تیم ملی بعد از بازی با سنگال ریکاوری را در اتریش انجام دادند و فردا شب به تهران باز خواهند گشت و می‌توانند از روز جمعه به اردوی تیم های باشگاهی ملحق شوند.

ساپینتو از این برنامه ریزی گله‌مند است و معتقد است کی‌روش در این شرایط باید باشگاه‌ها را بیشتر درک کند. استقلال شنبه آینده یک بازی مهم در برابر گل گهر پیش رو دارد. استقلال سه بازیکن در اردوی تیم ملی دارد. سید حسین حسینی، ابوالفضل جلالی و صالح حردانی. از این جمع تنها صالح حردانی در اتریش بازی نکرد و دو بازیکن دیگر استقلال در ترکیب تیم ملی به میدان آمدند. ابوالفضل جلالی در بازی با اروگوئه و سید حسین حسینی در دیدار با سنگال.

جالب اینکه کارلوس کی روش از باشگاه ها درخواست کرده در پایان هر هفته از بازی ها باشگاه ها ملی پوشان را در اختیار تیم ملی قرار دهند تا در کمپ تیم های ملی تمرینات ریکاوری را دنبال کنند. باید منتظر ماند و دید که در این زمینه آیا همه باشگاه ها به خصوص تیم های شهرستانی با تیم ملی همکاری خواهند کرد یا نه. طبق قانون باشگاه ها تنها موظف هستند ۷۲ ساعت پیش از فیفا دی بازیکنان خود را در اختیار تیم ملی قرار دهند و از سویی مصدومیت هر بازیکن در اردوی تیم ملی بیش از ۴ هفته طول بکشد باشگاه می‌تواند طلب غرامت کند.


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *