بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

سنگ تمام سرمربی تیم ملی فوتبال سنگال برای شاگردان کی روش

آلیو سیسه سرمربی تیم ملی فوتبال سنگال : تیم ملی فوتبال ایران جزو بهترین های این قاره به شمار می رود

نویسنده : پارس فوتبال ParsFootball.Com
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱ | ۱۳:۲۸
تیم ملی ؛ واکنش سرمربی تیم ملی فوتبال سنگال به تقابل با ایران

آلیو سیسه سرمربی تیم ملی فوتبال سنگال گفت : اگر ایران بهترین تیم آسیا نباشد، قطعا جزو بهترین های این قاره به شمار می رود و این یعنی ما حریف خوبی را انتخاب کرده ایم و آنها تیمی هستند که راهی جام جهانی شده اند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

تیم ملی ایران و سنگال، عصر امروز در یک مسابقه دوستانه به مصاف هم می روند. آلیو سیسه سرمربی شیرهای تِرانگا روز گذشته در یک نشست خبری حاضر شد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

سیسه در این کنفرانس خبری با تمجید از ایران اعلام کرد که خوشحالیم که با تیم بسیار خوبی مثل ایران روبرو می شویم.

ایران بهترین انتخاب در آسیاست، درست مثل سنگال در آفریقا… این دیدار را چگونه پیش بینی می کنید؟

ما می‌دانستیم که ایران یک پله بالاتر از بولیوی است، بنابراین می‌خواهم بگویم که بازی با آنها، همان مسابقاتی است که ما به دنبال آن هستیم. ابتدا برای بازی با بولیوی و سپس ایران آماده شدیم. اگر تیم ملی ایران بهترین تیم آسیا نباشد، قطعا جزو بهترین های این قاره به شمار می رود. این یعنی ما حریف خوبی را انتخاب کرده ایم. آنها تیمی هستند که راهی جام جهانی شده اند. بنابراین ما انتظار یک تقابل جالب را داریم. در این دوره که بازی های دوستانه کمیاب است، خیلی خوشحالیم که می توانیم با ایران بازی کنیم.

قبل از جام جهانی ۲۰۰۲، سنگال از سد بولیوی گذشت و تا مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی پیش رفت. آیا برگزاری بازی با بولیوی را نوعی خرافات می دانید که ممکن است سنگال این بار هم تا این مرحله پیش برود؟

نمیتوانم بگویم این خرافات است، به نظر من یک طلسم است. اگر بولیوی برای ما شانس بیاورد خیلی خوب است، اما فکر نمی کنم اینکه قبل از رفتن به جام جهانی با آنها روبرو شدیم، بخاطر خرافات بوده باشد. بولیوی حریفی است سبک بازی آنها با اکوادور، حریف ما در جام جهانی، شبیه است و ما این تیم را از میان رقبای بسیاری انتخاب کرده ایم.

با وجود عملکرد خوب پپه ماتار سار، پاته سیس و پاپ گیه مقابل بولیوی و در خط میانی، آیا می توان انتظار داشت که تیم دیگری را مقابل ایران به میدان بفرستید؟ مثلا همان تیمی که می توانیم در جام جهانی ببینیم؟

همیشه باید رقابت کرد، فوتبال همین است. همه بازیکنان می خواهند بازی کنند. عملکرد کسانی که مقابل بولیوی از ابتدا به میدان رفتند، من را شگفت زده می کند. این نشان می دهد که آنها ویژگی های بالایی دارند. دقیقاً هدف ما در این ۲ مسابقه، تشکیل ۲ تیم است تا به کسانی که در تیم های باشگاهیشان زیاد بازی نمی رسد یا دیرتر به اردو ملحق شده اند، فرصت بازی بدهیم. این ۲ بازی فرصتی بود تا نه تنها از نظر کیفی بلکه از نظر کار گروهی، عملکرد خود را بهبود ببخشیم.

آیا این تیم فعلی، قرار است به جام جهانی می رود؟

نمی دانم. کمتر از ۲ ماه با این رقابت ها فاصله داریم و همانطور که می دانید و من می دانم، بین سپتامبر و نوامبر اتفاقات زیادی می تواند بیفتد. در هر صورت ما یک تیم رقابتی مقابل بولیوی قرار دادیم و برایمان مهم است که مقابل ایران نیز همین کار را انجام دهیم. این یک مسابقه بسیار رقابتی بین دو تیم راه یافته به جام جهانی خواهد بود که می خواهند به خوبی آماده شوند و بازی های خود را در قطر به خوبی شروع کنند.

باید منتظر چه سبک بازی مقابل ایران باشیم؟

این یک مسابقه جدی خواهد بود، با یک حریف خوب. ما کیلومترها سفر کردیم تا بتوانیم این نوع مسابقه را انجام دهیم. خوشحالیم که با تیم بسیار خوبی مثل ایران روبرو می شویم که در پویایی خوبی قرار دارد.

اهمیت دیدار با ایران، در چشم انداز جام جهانی چیست؟

ما در جام ملت های آفریقا سخت جنگیدیم تا به ما این فرصت را بدهد که به خوبی برای تقابل با حریفانمان در جام جهانی آماده شویم. دیدار با ایران، یک مسابقه جالب است که به ما امکان می دهد در تیم خود تغییراتی اعمال کنیم. من انتظار یک بازی رقابتی را دارم و دقیقاً این نوع مسابقات است که ما را در راه جام جهانی جلو می برد. باید در این بازی، با جدیت و حرفه ای برخورد کرد.


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *