بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

AFC بهترین بازیکن تیم ملی ایران در جام ملت های آسیا را پیش بینی کرد

AFC اعلام کرد ؛ حسین طیبی تاثیرگذارترین بازیکن تیم ملی فوتسال ایران در جام ملت‌های آسیا

نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱ | ۲:۰۰
AFC اعلام کرد ؛ حسین طیبی تاثیرگذارترین بازیکن تیم ملی فوتسال ایران در جام ملت‌های آسیا

کنفدراسیون فوتبال آسیت AFC اعلام کرد که حسین طیبی تاثیرگذارترین بازیکن تیم ملی فوتسال ایران در جام ملت‌های آسیا خواهد بود.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

کنفدراسیون فوتبال آسیا معتقد است کاپیتان ۳۳ ساله تیم ملی فوتسال ایران از جمله‌ تاثیرگذارترین بازیکنان حاضر در جام ملت‌ ها آسیا است.

جام ملت‌های ۲۰۲۲ آسیا از فردا(سه‌شنبه) در کویت برگزار می‌شود و تیم ملی ایران با تیم‌های اندونزی، لبنان و چین تایپه هم‌گروه است. کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارشی در خصوص بهترین و تاثیرگذارترین بازیکنان تیم‌های ملی حاضر در این مسابقات ارائه کرده و از حسین طیبی، کاپیتان تیم ملی فوتسال ایران را نیز به عنوان تاثیرگذارترین بازیکن ایرانی حاضر در این مسابقات نام برده است.

AFC در گزارش خود در خصوص طیبی نوشته است:

همه چشم‌ها به درخشش طیبی در جام ملت‌ها آسیا است. هواداران ایران امیدوارند او عملکرد سال ۲۰۱۸ خود را تکرار کند، جایی که توانست ۱۴ گل را برای ایران به ثمر برساند و عنوان آقای گلی را از آن خود کند. این مهاجم ۳۳ ساله ۵ گل در مرحله مقدماتی این مسابقات به ثمر رساند.

همچنین مصطفی ریم از لبنان، چی شنگ فا از چین تایپه، ایوان سومیلنا از مالزی، سوفات از تایلند، روپیف از ازبکستان، توموکی یوشیکاوا از ژاپن و انگوین فت از ویتنام تاثیرگذارترین بازیکنان این دوره مسابقات هستند.


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *