بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

برنامه کارلوس کی روش برای دومین بازی دوستانه تیم ملی مقابل سنگال

تیم ملی با پلن B کارلوس کی روش مقابل سنگال ؛ بازگشت مهدی طارمی به ترکیب مهمترین تغییر

نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : شنبه ۲ مهر ۱۴۰۱ | ۲۲:۴۰
تیم ملی با پلن B کارلوس کی روش مقابل سنگال ؛ بازگشت مهدی طارمی به ترکیب مهمترین تغییر

از اردوی تیم ملی ایران خبر می رسد که کارلوس کی روش قصد دارد در بازی با سنگال از پلن B خود برای تیم ملی استفاده کند و مهدی طارمی را به ترکیب اصلی بردارد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

کارلوس کی روش ۲۷ بازیکن را به همراه خود به اتریش برده است و تا جایی که امکان داشته باشد به همه آنها در دو بازی دوستانه میدان خواهد داد.

خبرهای رسیده از اردوی تیم ملی در اتریش حاکی است آن است کارلوس کی روش در بازی با سنگال تیم ملی را با پلن B راهی میدان می‌کند و به احتمال قوی شیوه بازی تیم ملی و هم چنین ترکیب دستخوش تغییر خواهد شد.

گفته می‌شود مهمترین تغییر در ترکیب تیم ملی بازی مهدی طارمی در نوک خط حمله است. او در بازی با اروگوئه روی نیمکت نشست و سردار آزمون از ابتدا به میدان رفت و حالا در بازی با سنگال مهدی طارمی از ابتدا به میدان خواهد آمد و این بار سردار آزمون روی نیمکت خواهد نشست. بازی تیم ملی در برابر سنگال سه شنبه در اتریش برگزار می‌شود. البته استادیوم دیدار با سنگال با دیدار با اروگوئه متفاوت است.

بعد ازاین دیدار کی‌روش به همراه ملی پوشان به ایران برمی‌گردد تا بازی‌های هفته هفتم را دنبال کند. بر اساس برنامه طراحی شده از سوی کارلوس کی‌روش ملی پوشان در پایان هر هفته از بازی‌ها باید در اردوی تیم ملی حاضر شوند و ریکاوری را در کمپ تیم‌های ملی دنبال کنند.


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *