بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

آلمان ۰-۱ مجارستان ؛ ژرمن‌ها در آستانه سقوط!

شکست عجیب آلمان برابر رمجارستان در خانه با یک گل

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : شنبه ۲ مهر ۱۴۰۱ | ۹:۱۵
تیم ملی آلمان

دور پنجم از مرحله گروهی لیگ ملت های اروپا برگزار شد و در دیداری از گروه اول این پیکارها، تیم ملی آلمان در زمین خود با یک گل مغلوب مجارستان شد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

تیم ملی آلمان در دیداری از رقابت های لیگ ملت های اروپا، مغلوب میهمان خود تیم ملی مجارستان شد.

به گزارش پارس فوتبال، دور پنجم از مرحله گروهی لیگ ملت های اروپا برگزار شد و در دیداری از گروه اول این پیکارها، آلمان در زمین خود با یک گل مغلوب مجارستان شد.

دقایق ابتدایی این بازی بدون حمله خاصی از سوی دو تیم دنبال شد تا اینکه میهمان در نخستین فرصت جدی خود به گل رسید.

در دقیقه 17 ارسال کرنر زمینی دومینیک سوبوسلای به روی دروازه با ضربه بغل پا و دیدنی آدام ژالای همراه شد و توپ به دور از دستان تراشتگن وارد دروازه شد تا مجارستانی ها در رد بول آره‌نا استادیوم از میزبان قدرتمند خود پیش بیفتند.

در دقیقه 25 مجارها تا باز کردن دوباره دروازه آلمان پیش رفتند. یک ارسال از سمت چپ به سوبوسلای رسید و ارسال او در دهانه دروازه نیز، موقعیت فوق العاده ای را برای گازداگ خلق کرد ولی ضربه بد او را ترشتگن مهار کرد.

در دقیقه 39 آلمان می توانست به گل مساوی دست پیدا کند ولی ضربه سر مولر را پیتر گولاچی مهار کرد. در نهایت بازی در نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان رسید.

تیم ملی آلمان

در ابتدای نیمه دوم تیم ملی آلمان 2 موقعیت خوب گلزنی را از دست داد. ابتدا ضربه مولر از کنار دروازه به بیرون رفت سپس شوت روی پای سانه فرصت بهتری برای گل تساوی بود که باز هم گولاچی با واکنشی به موقع و دفع توپ با پا، مانع از گلزنی میزبان شد.

در دقیقه 53 آلمان ها موفق شدند گل تساوی را به ثمر برسانند که مردود اعلام شد. پاس پشت مدافعین از گوندوغان به هافمن رسید و این بازیکن توپ را برای مولر کاشت که شوت محکم مهاجم کهنه کار آلمان به گل تساوی تبدیل شد اما پیش از آن، هافمن در زمان دریافت پاس از گوندوغان در شرایط آفساید قرار داشت.

در دقیقه 60 کیمیش با یک شوت راه دور دروازه مجارستان را تهدید کرد که ضربه او با برخورد به بازیکنان میهمان به شکل فوق العاده خطرناکی از کنار دروازه راهی کرنر شد.

تیم ملی آلمان

در دقیقه 86 مجارستان حتی می توانست به گل دوم نیز برسد. در یک موقعیت تک به تک، این ترشتگن بود که توانست ضربه کلاینهایسلر را مهار کرد و مانع از افزایش اختلاف 2 تیم شد.

در نهایت حملات آلمان ها برای رسیدن به گل تساوی بی نتیجه بود و این دیدار با تک گل ژالای به سود مجارستان به پایان رسید تا اکنون ژرمن ها برای صعود به دور بعد، در بازی پایانی نیازمند پیروزی برابر انگلیس باشند و در عین حال امیدوار باشند که ایتالیا نتواند مقابل مجارستان به پیروزی برسد.


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *