بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

برنامه جنجالی کارلوس کی روش برای بازیکنان لیگ برتری

بازیکنان مصدوم و ملی‌پوش لیگ برتر زیر نظر کادر پزشکی تیم ملی و کارلوس کی روش

نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ | ۲۲:۲۵
کارلوس کی روش

به نظر می رسد که کارلوس کی روش در نظر دارد برای آماده سازی شاگردانش تا جام جهانی، بازیکنان مصدوم و ملی‌پوش لیگ برتر را زیر نظر کادر پزشکی تیم ملی داشته باشد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

با نظر کارلوس کی روش مصدومان باشگاهی هم باید در تیم ملی مداوا شوند.

یکی از مسائلی که سال ۹۶ میان کارلوس کی‌روش و بعضی از سرمربیان لیگ برتری از جمله برانکو ایوانکوویچ اختلاف نظر ایجاد کرد، بحث مداوای بازیکنانی بود که در تیم‌های باشگاهی خود مصدوم می‌شدند.

این نفرات علی‌القاعده باید زیر نظر کادر پزشکی تیم خودشان دوران درمان و نقاهت را طی می‌کردند ولی کارلوس کی روش اعلام کرد با توجه به اهمیت رقابت‌های جام جهانی و حساسیت مسابقات ملی‌پوشان حتماً باید در اختیار کادر پزشکی فدراسیون قرار بگیرند و زیر نظر دکترهای تیم ملی در مرکز پزشکی فدراسیون فوتبال درمان شوند!

حالا خبرها حکایت از آن دارد که احتمالاً قاعده مذکور دوباره تکرار خواهد شد و بازیکنان ملی‌پوشی که در لیگ برتر مصدوم شوند برای مداوای آسیب دیدگی در اختیار پزشکان تیم ملی قرار می‌گیرند.

البته به نظر می‌رسد کلاً رقابت‌های لیگ چند هفته بیشتر انجام نخواهد شد و از این بابت تقابل کمتری میان سرمربیان لیگ برتری و مرد شماره یک تیم ملی خواهیم داشت بویژه آنکه اغلب نفرات ایران لژیونر هستند و بازیکنان داخلی درصد کمتری از ملی‌پوشان را تشکیل می‌دهند.


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.