بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

ایران-اروگوئه ؛ پشت درهای بسته و فقط با ٣٠٠ تماشاگر!

برگزاری دیدار تیم ملی ایران برابر اروگوئه پشت درهای بسته

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ | ۹:۴۹
تیم ملی ایران

دیدار دوستانه تیم ملی ایران و تیم ملی اروگوئه پشت درهای بسته برگزار خواهد شد. از این دیدار فقط 300 نفر می توانند بازدید کنند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

دیدار دوستانه تیم ملی ایران و تیم ملی اروگوئه پشت درهای بسته برگزار خواهد شد.

به گزارش پارس فوتبال، تیم ملی اروگوئه در حال حاضر اردویی را در کشور اتریش برپا کرده است. این تیم جمعه شب در یک بازی دوستانه به مصاف تیم ملی ایران خواهد رفت. این اولین مسابقه اروگوئه در فیفادی سپتامبر و در جهت آماده سازی این تیم در راه جام جهانی ٢٠٢٢ قطر محسوب می‌شود.

تعدادی از هواداران تیم ملی فوتبال اروگوئه با این تیم به وین آمده اند. نکته جالب این که هزینه این سفر آن ها را فدراسیون فوتبال اروگوئه پرداخت کرده است. با این حال تعداد هوادارانی که می توانند به دیدن این دیدار دسترسی داشته باشند، فردا در جلسه فنی مشخص می شود. البته تخمین زده شده که این تعداد بیش از 300 نفر نخواهد بود.

این مسابقه در ورزشگاه NV Arena برگزار خواهد شد، جایی که باشگاهی که این نام را دارد یعنی سنت پولتن، در دسته B اتریش، به عنوان یک تیم محلی حضور دارد. سنت پولتن در 50 کیلومتری وین قرار دارد، جایی که تیم اروگوئه از روز جمعه، اردوی خود را در آن آغاز کرده است.

گاستون تیلدی، نایب رئیس فدراسیون فوتبال اروگوئه، تایید کرده هنگامی که این تیم به اتریش رسیده به آن ها اعلام شده که دیدار برابر ایران باید بدون حضور تماشاگران برگزار شود. در واقع از طرف میزبان به اروگوئه‌ای ها اعلام‌شده که این دیدار به دلایل سیاسی باید بدون حضور تماشگران انجام شود. این در حالی است که اروگوئه‌ای ها از سرتاسر اروپا خود را به اتریش رسانده بودند.


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *