بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

تصمیم نهایی پاری سن ژرمن در مورد مسی و راموس مشخص شد

عزم مدیران پاری سن ژرمن برای تمدید قرارداد لیونل مسی و سرخیو راموس

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ | ۱۷:۰۳
پاری سن ژرمن

امروز اکیپ ادعا کرد که مدیران پاری سن ژرمن برای ارائه پیشنهاد تمدید قرارداد به لیونل مسی و سرخیو راموس، به جمع‌بندی نهایی رسیده اند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

امروز اکیپ ادعا کرد که مدیران پاری سن ژرمن برای ارائه پیشنهاد تمدید قرارداد به لیونل مسی و سرخیو راموس، به جمع‌بندی نهایی رسیده اند.

به گزارش پارس فوتبال، لیونل مسی و سرخیو راموس در تابستان 2021 بود که به پاری سن ژرمن پیوستند. لیونل مسی به هیچ عنوان قصد جدایی از بارسا را نداشت ولی پس از اینکه باشگاه کاتالان اعلام کرد که توانایی مالی برای تمدید با او را ندارد، در نهایت چاره ای جز جدایی نداشت و راهی پی اس جی شد. بر خلاف آن چیزی که سال قبل ادعا شد، قرارداد مسی دو ساله است و در آن بند تمدید تا 2025 وجود ندارد. به این ترتیب مسی می تواند تابستان سال بعد از پی اس جی جدا شود.

مسی فصل قبل دور از انتظار کار کرد و نتوانست درخشش همیشگی را نشان دهد. او حتی از فهرست نامزدهای اولیه توپ طلای 2022 هم بیرون ماند ولی فصل جاری برای او متفاوت بوده و توانسته تا به اینجای فصل در همه رقابت ها چهار گل بزند و هفت پاس گل بدهد. امروز اکیپ نوشت که مدیران پی اس جی برای ارائه پیشنهاد تمدید قرارداد به مسی مصمم هستند و به زودی این کار را انجام خواهند داد. در پاریس هیچ تردیدی به توانایی های مسی ندارند و می خواهند او را برای سال های بیشتری حفظ کنند. طبق ادعای اکیپ، پیشنهاد تمدید، قبل از شروع جام جهانی به مسی ارائه خواهد شد ولی احتمالا او پاسخ نهایی را به پس از جام جهانی موکول خواهد کرد.

پی اس جی همچنین قصد دارد به سرخیو راموس نیز پیشنهاد تمدید بدهد. کاپیتان سابق رئال فصل قبل درگیر مصدومیت ها بود و در مقطع پایانی فصل بود که به شرایط بازی رسید. فصل جاری اما او با فراموشی مصدومیت، جایگاهی ثابت در ترکیب پی اس جی دارد و بسیار هم خوب کار کرده است. راموس حتی شانس حضور در فهرست نهایی تیم ملی اسپانیا برای جام جهانی را هم دارد. پی اس جی برای حفظ او هم به جمع بندی نهایی رسیده است.


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *