بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

رکورد شگفت انگیز راموس در پاری سن ژرمن بالاتر از مسی، نیمار و امباپه + عکس

سرخیو راموس بهترین پنالتی زن پاری سن ژرمن بالاتر از نیمار، کیلیان امباپه و لیونل مسی

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ | ۸:۴۹
سرخیو راموس بهترین پنالتی زن پاری سن ژرمن

شاید باورتان نشود، اما در حال حاضر بهترین پنالتی زن پاری سن ژرمن نه لیونل مسی است، نه نیمار و نه حتی کیلیان امباپه.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

در این روز ها حرف و حدیث درباره پنالتی زدن در پاری سن ژرمن بسیار زیاد شده است چرا که در بازی اخیر پی اس جی مقابل مون پلیه، نیمار و امباپه بر سر پنالتی زدن با هم دچار بحث شدند و به نظر می رسد میان آن ها اختلافی شکل گرفته است.

به گزارش پارس فوتبال، امباپه در بازی مقابل مون پلیه یک پنالتی را خراب کرده بود و پس از آن می خواست پنالتی دومی که پی اس جی به دست آورد را هم بزند اما نیمار به او این اجازه را نداد و بدین ترتیب یک بحث میان نیمار و امباپه شکل گرفت و مشخص بود که کیلیان امباپه ناراحت شده است. امباپه دوست دارد تمام پنالتی های پی اس جی را خودش بزند.

البته اگر یک نگاه آماری داشته باشیم، می بینیم که بیشترین درصد پنالتی گل شده را نه لیونل مسی، نه نیمار و نه امباپه دارد. در واقع اگر نگاهی به آمار از سال 2015 به بعد بیندازیم می بینیم که سرخیو راموس از لحاظ درصد گل شدن پنالتی ها، بهترین پنالتی‌زن پاری سن ژرمن است! راموس بعد از رفتن رونالدو از رئال مادرید پنالتی‌زن اول مادریدی ها شده بود.

سرخیو راموس بهترین پنالتی زن پاری سن ژرمن

راموس از سال 2015 به بعد، مجموعا چه برای رئال و چه برای تیم ملی اسپانیا، 32 پنالتی زده که 28 تای آن گل شده است و با 88 درصد در رتبه اول در پی اس جی قرار می گیرد. نیمار با 84 درصد دوم است، امباپه با 80 درصد سوم و مسی با 75 درصد چهارم است.


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.