بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

برچسب 350 میلیون یورویی اتلتیکو روی ستاره پرتغالی

فروش ژوائو فلیکس توسط اتلتیکو مادرید تنها با قیمت 350 میلیون یورو

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ | ۸:۲۰
ژوائو فلیکس در اتلتیکو مادرید

به گزارش یک روزنامه اسپانیایی، اتلتیکو مادرید پیشنهاد بزرگ منچستریونایتد برای خرید ژوائو فلیکس را قاطعانه رد کرده است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

به گزارش یک روزنامه اسپانیایی، اتلتیکو مادرید پیشنهاد بزرگ منچستریونایتد برای خرید ژوائو فلیکس را قاطعانه رد کرده است.

به گزارش پارس فوتبال، امروز گزارش‌های رسانه‌‌ای حاکی از این بود که منچستریونایتد در تلاش برای جذب یک مهاجم، ژوائو فلیکس ستاره پرتغالی اتلتیکو مادرید را هدف گرفته است. اما روزنامه آ اس دقایقی پیش مدعی شد با اینکه یونایتد پیشنهادی بزرگ به مبلغ 130 میلیون یورو به اتلتیکو ارائه کرد مدیران باشگاه اسپانیایی آن را قاطعانه رد کرده و اعلام کردند مهاجم پرتغالی‌شان فروشی نیست.

در این گزارش تایید شده است که یونایتد دیروز با مدیران برنامه‌های فلیکس و باشگاه اتلتیکو مادرید تماس‌هایی برقرار کرده بود. شیاطین سرخ برای اینکه مدیران اتلتیکو را به فروش فلیکس راضی کنند تصمیم گرفتند پیشنهادی بزرگ ارائه دهند تا این باشگاه قادر به رد کردنش نباشد.

آ اس در گزارش خود مدعی است رقم وسوسه‌کننده 130 میلیون یورویی یونایتد نتوانست نظر مدیران اتلتیکو را تغییر دهد و آنها در انتهای مذاکرات اعلام کردند تنها در یک صورت با انتقال فلیکس به یونایتد موافقت خواهند کرد؛ فعال شدن بند آزادسازی قرارداد او به ارزش 350 میلیون یورو!

ژوائو فلیکس که از بنفیکا به اتلتیکو منتقل شده است از شرایط خود در تیم اسپانیایی راضی است و دیگو سیمئونه او را یکی از بازیکنان مهم تیم خود برای فصل جاری و فصل‌های آینده می‌داند. گفته می‌شود روخی بلانکو بعد از رد پیشنهاد برای انتقال ژوائو فلیکس، به منچستریونایتد اطلاع داده که می‌تواند مذاکرات را درباره واگذاری دیگر مهاجم خود، آلوارو موراتا، ادامه دهد.


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.