بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

سیوانه : واقعیت این است که ما از نتایج بایرلورکوزن راضی نیستیم

صحبت های جراردو سیوانه درباره شرایط بایرلورکوزن در آغاز فصل بوندسلیگا

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۰:۳۲
صحبت های جراردو سیوانه درباره شرایط بایرلورکوزن در آغاز فصل بوندسلیگا

بایرلورکوزن فصل جدید بوندسلیگا را با دو شکست برابر بروسیا دورتموند و آگزبورگ آغاز کرده است تا کار برای سردار آزمون و هم تیمی‌هایش دشوار شود.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

جراردو سیوانه، سرمربی بایرلورکوزن معتقد است که این تیم برای درخشش و موفقیت باید توانایی‌اش را نشان دهد.

به گزارش پارس فوتبال، بایرلورکوزن فصل جدید بوندسلیگا را با دو شکست برابر بروسیا دورتموند و آگزبورگ آغاز کرده است تا کار برای سردار آزمون و هم تیمی‌هایش دشوار شود.

با این حال به نظر می‌رسد که سرمربی سوئیسی این تیم چندان از این موضوع نگران نیست و امیدوار است که تیمش به زودی راهش را در این مسیر پیدا کند.

سیوانه درباره بحران ایجاد شده در لورکوزن در آغاز فصل جدید گفت:

وقتی خبر بدی می‌گیرید، اول ناراحت می‌شوید. در قدم دوم سعی می‌کنید رو به جلو نگاه کنید. ما این کار را بیشتر از یک بار در یک سال گذشته انجام دادیم. ما باید با این موقعیت روبرو شویم. عادی بودن دیگر کافی نیست. حالا زمان آن رسیده است که واکنش بیشتری نشان دهیم. ما باید دوباره موفق شویم. کمتر از آن پذیرفته نیست.

او در پاسخ به این سوال که واکنش شخصی‌اش به این دو شکست چه بوده است اظهار داشت:

چه فایده‌ای دارد که من هم کنترل اعصابم را از دست بدهم؟ اگر شما این دستاوردهای بدون نتیجه را ببینید، دلیلی برای ترس و نگرانی وجود ندارد. واقعیت این است که ما از نتایج راضی نیستیم. در داخل تیم همیشه از خودمان انتقاد می‌کنیم، حتی پس از این که پیروز می‌شویم. وظیفه ما این است که همیشه شرایط را در نظر داشته باشیم و تمامی این موقعیت را به درستی مدیریت کنیم تا بتوانیم نتایج خوبی بگیریم و آن را به تیم منتقل کنیم.

این مربی سوئیسی درباره مصدومیت‌های متعدد بازیکنانش اضافه کرد:

من نمی‌خواهم شرایط را دراماتیک کنم، مصدومیت‌ها همیشه دردناک هستنند. چون این اتفاق چند بار تکرار شده است، مطمئنا موضوع مهمی درباره کریم بالعربی است. ین موضوع درباره امین عدلی هم صدق می‌کند چون اون بازیکنی پر انرژی است. من برای آنها ناراحت هستم.

سرمربی بایرلورکوزن همچنین در توصیف شرایط تیمش گفت:

آیا می‌توانید روی یک پا بایستید و بینی‌تان را بگیرید؟ مطمئنا. آیا می‌توانید این کار را روی لبه یک آسمانخراش انجام دهید؟ بوندسلیگا این است. این که بتوانید روی زمین بایستید یک چیز است و این که چنین کاری را در فاصله 80 متری از زمین انجام دهید موضوع دیگری است.

سیوانه با اشاره به تلاشش برای بازگرداندن اعتماد به نفس به بازیکنان این تیم مدعی شد:

این کار باید با تکرار و بهبود تکنیک آنها صورت بگیرد. این سبک من است. باید در بالاترین سطوح یاد گرفت که آرام ماند. اگر بتوانیم هوفنهایم را در روز شنبه شکست دهیم کمک بسیار بزرگی به ما خواهد بود.


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.