بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

واکنش میرشاد ماجدی به شرکت در انتخابات فدراسیون فوتبال

میرشاد ماجدی : کلا سعی دارم جوانمردانه در انتخابات حضور پیدا کنم

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۵:۱۸
میرشاد ماجدی در فدراسیون فوتبال

میرشاد ماجدی سرپرست فدراسیون فوتبال می‌گوید علاقه‌ای به صحبت کردن درباره انتخابات فدراسیون ندارد، چراکه این اتفاق فضا را ناعادلانه خواهد کرد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

میرشاد ماجدی سرپرست فدراسیون فوتبال می‌گوید علاقه‌ای به صحبت کردن درباره انتخابات فدراسیون فوتبال ندارد، چراکه این اتفاق فضا را ناعادلانه خواهد کرد.

به گزارش پارس فوتبال، میرشاد ماجدی صبح امروز در مجمع انتخاباتی هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی حضور یافت و شاهد انتخاب مجدد جواد ششگلانی به عنوان رییس جدید این هیات بود.

ماجدی در حاشیه این مجمع انتخاباتی دقایقی پاسخگوی پرسش‌های خبرنگاران شد. او در ابتدا با پرسشی درباره دلیل لغو سفر خود به کشور سوییس مواجه شد و اینطور پاسخ داد:‌

مقداری کارهای فدراسیون مانده بود، من باید در این مجمع مسائل مجامعی که نوبت برگزاری آن رسیده شرکت کنم و به همین دلیل ترجیح دادم فقط دبیرکل فدراسیون در سوئیس حضور پیدا کند تا خودم به سایر امور فدراسیون بپردازم.

سرپرست فدراسیون فوتبال درباره اظهارات نامزد شکست خورده هیات فوتبال آذربایجان مبنی بر اینکه این شکست عادلانه نبوده، بیان کرد:‌

من از این جهت می‌گویم مجمع امروز عادلانه بود که از تمامی 37 عضو حضور داشته و همگی نیز رای دادند. برای فردی که رای نگرفت آرزوی موفقیت دارم. او جوان بود و جسارت حضور در انتخابات را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ داشت. قطعا آینده موفقی دارد. بار دیگر به محمدجواد ششگلانی تبریک گفته و برایش در 4 سال آینده آرزوی موفقیت دارم.

او که یکی از نامزدهای احراز پست ریاست فدراسیون فوتبال است، در پاسخ به این پرسش که اگر از مجمع رای اعتماد بگیرد اسکوچیچ را در سمت سرمربیگری تیم ملی حفظ می‌کند، گفت:

در مورد تیم ملی و انتخابات صحبت نمی‌کنم. کاندیداهای دیگر بیرون از فدراسیون فوتبال نشسته‌اند و صحبت کردن من در این شرایط کار جوانمردانه‌ای نیست.

ماجدی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه آیا کمیته بدوی از نامزدها خواسته درباره انتخابات فدراسیون صحبت تنش آمیز انجام ندهند، افزود:

کلا سعی دارم جوانمردانه در انتخابات حضور پیدا کنم.


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.