بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

حمله عجیب هواداران بارسلونا به فرانکی دی یونگ + عکس

اعتراض هواداران بارسلونا به فرانکی دی یونگ با حمله به ماشینش

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ | ۸:۲۰
اعتراض هواداران بارسلونا به فرانکی دی یونگ با حمله به ماشینش

هواداران بارسلونا امروز در زمان ورود فرانکی دی یونگ به مجموعه تمرینی راه او را سد کرده و به دلیل عدم موافقت با کاهش دستمزدش اعتراض کردند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

هواداران بارسلونا امروز در زمان ورود فرانکی دی یونگ به مجموعه تمرینی باشگاه راه را بر او سد کرده به دلیل عدم موافقت ستاره هلندی با کاهش دستمزدش به او اعتراض کردند.

به گزارش پارس فوتبال، امروز ورودی مجموعه تمرینی بارسلونا شاهد اتفاقی عجیب بود: درگیری لفظی هواداران بارسا و فرانکی دی‌‌یونگ، هافبک هلندی این تیم. درست در روزهایی که شایعات درباره آینده دی‌یونگ به اوج رسیده هواداران باشگاه کاتالان او را به دلیل عدم موافقت با کاهش دستمزدش هدف اعتراض قرار دادند.

اعتراض هواداران بارسا به قراردادی برمی‌گردد که فرانکی دی یونگ در سال 2019 با این باشگاه امضا کرد. زمانی که خبری از مشکلات اقتصادی باشگاه نبود و بحران اپیدمی کرونا از راه نرسیده بود. هواداران اسپانیایی که در مقابل مجموعه تمرینی باشگاه‌شان منتظر بودند تا دی‌یونگ از راه برسد با لحنی توهین‌آمیز با او صحبت کرده و گفتند:

دستمزدت را کم کن احمق!

اعتراض هواداران بارسلونا به فرانکی دی یونگ با حمله به ماشینش

اعتراض توهین‌آمیز هواداران بارسا به دی‌یونگ

علت اعتراض هواداران ظاهرا به شایعات اخیر برمی‌گردد که مدعی است بارسلونا از ستاره هلندی خواسته یا باشگاه را ترک کند یا کاهش قابل توجه دستمزدش را بپذیرد.

دی‌یونگ تا این لحظه به صورت علنی از تصمیم خود صحبت نکرده اما اکثر گزارشها حاکی است او تمایلی به ترک کردن بارسا ندارد و با وجود شرایط دشوار در نوکمپ ترجیح می‌دهد به حضور در کاتالونیا ادامه دهد.


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.