بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

رسمی ؛ ویلفرد لئون مسابقات قهرمانی جهان را از دست داد

غیبت قطعی ویلفرد لئون در مسابقات والیبال قهرمانی جهان

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۸:۲۱
غیبت قطعی ویلفرد لئون در مسابقات والیبال قهرمانی جهان

با اعلام فدراسیون والیبال لهستان ویلفرد لئون مسابقات قهرمانی جهان را از دست داد. این درحالیست که لهستان میزبان این رقابت هاست.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

با اعلام فدراسیون والیبال لهستان ویلفرد لئون مسابقات والیبال قهرمانی جهان را از دست داد.

به گزارش پارس فوتبال، بحث درباره حضور یا غیبت ویلفرد لئون در رقابت‌های قهرمانی جهان به یک معمای بزرگ تبدیل شده بود. این بازیکن طی روزهای اخیر در تمرینات تیم ملی والیبال لهستان حاضر بوده اما همچنان رسیدن او به مسابقات قهرمانی جهان در هاله‌ای از ابهام قرار داشت.

لئون اخیرا درباره احتمال رسیدن به مسابقات قهرمانی جهان گفته بود: من خیلی نمی‌توانم به بدنم فشار بیاورم بنابراین در صورتی‌که در مسابقات ابتدایی از اول به میدان نروم می‌توانم در کنار تیم حضور داشته باشم. البته اگر مدت زمان بیشتری برای ریکاوری در اختیار داشتم شرایط بهتر بود اما با همه این تفاسیر فکر می‌کنم که می‌توانم از مرحله یک‌چهارم نهایی تیم را همراهی کنم. من همه سعی و کوشش خود را به‌کار می‌گیرم که در قهرمانی جهان حضور داشته باشم اما همه چیز به تصمیم مربی بستگی دارد و من به آن احترام می‌گذارم.

از طرف دیگر اخیرا لیست تیم ملی والیبال لهستان برای مسابقات قهرمانی جهان منتشر شد و نام ویلفرد لئون نیز در آن وجود داشت تا امیدها برای رسیدن او به این رقابت‌ها افزایش پیدا کند. حتی لئون در روزهای گذشته در تمرینات تیم نیکولا گربیچ نیز حضور یافت اما همانطور که پیش‌بینی می‌شد او در قهرمانی جهان حاضر نخواهد بود.

فدراسیون والیبال لهستان ضمن تایید غیبت ویلفرد لئون در قهرمانی جهان تاکید کرد که بعد از انجام مشاوره‌های پزشکی دقیق این نتیجه حاصل شده که حضور لئون در این بازی‌ها برای سلامتی او خطرناک است بنابراین برای این بازیکن بهتر است که به ریکاوری خود ادامه دهد تا برای تورنمنت‌های بعدی آماده شود.


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.