بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

دفاع جالب برناردو سیلوا از باشگاه منچسترسیتی

سیلوا : منچسترسیتی باشگاه بزرگی است و آنها هیچ وقت بازیکنانی را که از حضور در این تیم خوشحال نباشند، حفظ نمی کنند

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۸:۱۰
برناردو سیلوا در منچسترسیتی

باشگاه بارسلونا در هفته های اخیر برای جذب برناردو سیلوا با این بازیکن وارد عمل شده و اخبار حاکی از آن است که با خود او به توافق شخصی رسیده است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

برناردو سیلوا ستاره پرتغالی منچسترسیتی، مدعی شد این باشگاه بازیکنی را به زور نگه نمی دارد.

به گزارش پارس فوتبال، باشگاه بارسلونا در هفته های اخیر برای جذب سیلوا با این بازیکن وارد عمل شده و اخبار حاکی از آن است که با خود او به توافق شخصی رسیده است. اما به نظر می رسید سیتیزن ها رقمی در حدود 80 میلیون یورو برای فروش ستاره پرتغالی خود می خواهند و این انتقال تنها در صورت رفتن فرانکی دی یونگ به لیگ برتر نهایی خواهد شد. حالا برناردو سیلوا تاکید کرد رابطه دوستانه ای با باشگاه فعلی خود دارد و خواسته اش را به گوش مدیران منچسترسیتی رسانده است.

سیلوا گفت:

منچسترسیتی باشگاه بزرگی است و آنها هیچ وقت بازیکنانی را که از حضور در این تیم خوشحال نباشند، حفظ نمی کنند. آنها همیشه به ما بازیکنان می گویند که اگر از شرایط فعلی در باشگاه راضی نیستید، می توانید جدا شوید و از این بابت مشکلی وجود ندارد. البته باشگاه نیز شرایط تجاری خاص خود را دارد و آنها رقم مناسبی برای فروش ما درخواست خواهند کرد، اما شخصا از نظر من این رابطه بسیار محترمانه و دوستانه است.

من همیشه گفته‌ام که از بازی کردن برای منچسترسیتی خوشحال هستم، اما واقعا نمی‌دانم که قرار است چه اتفاقاتی در آینده رخ دهد و خواهیم دید که در ادامه چه خواهد شد. باید اعتراف کنم که رابطه ام با باشگاه واقعا صادقانه است، من با آنها صحبت کرده ام و مدیران باشگاه به خوبی می دانند که من چه می خواهم.


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.