بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

سورپرایز ویژه درویش برای هواداران پرسپولیس + جزئیات

پرسپولیس در آستانه توافق با مهاجم خارجی

نویسنده : پارس فوتبال ParsFootball.Com
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۲:۵۱
پرسپولیس درآستانه توافق با مهاجم خارجی

رضا درویش مدتی است تصمیم گرفته است کسی از گزینه‌های خارجی پرسپولیس برای تقویت خط حمله این تیم باخبر نشود.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

اسامی مختلفی از جمله یورگن لوکادیا، آلیسون سافیرای برای خط آتش پرسپولیس مطرح شده اما باشگاه تأیید نکرده است.

جالب آن که وقتی به تازگی یکی از مسئولان باشگاه راهی ترکیه شده بود تا مذاکرات مستقیمی با مهاجم مدنظر سرخ‌پوشان انجام دهد و در روزهای پایانی هفته قبل به تهران برگشت، هیچ اسمی از او و گزینه باشگاه به میان نیامد.

شاید بتوان گفت رضا درویش هفته بسیار سختی را پشت سرگذاشت. در روزهای گذشته اخباری در خصوص توافق پرسپولیس با لوکادیا مهاجم هلندی منتشر شده بود اما آخرین مذاکره سرخ‌ها با این بازیکن نتیجه ای در بر نداشت تا هواداران پرسپولیس حسابی نگران شروع لیگ بدون مهاجم خارجی باشند.

هواداران پرشمار سرخ علیه رضا درویش موضع گرفتند تا باشگاه پرسپولیس طی بیانیه ای رسمی اعلام کند همچنان پیگیر خرید مهاجم خارجی است و در این خصوص به توافقاتی هم با یک گزینه رسیده است.

در همین ارتباط یک فرد نزدیک به باشگاه پرسپولیس گفت:

متأسفانه رضا درویش در این هفته‌ها مورد هجمه بسیاری قرار گرفت که منصفانه هم نبود. او خودش استاد نقل و انتقالات است و از ابتدای نقل و انتقالات تابستانی بهترین ستاره‌های ایرانی را بر اساس درخواست یحیی گل محمدی خرید اما مهاجم خارجی مناسب نتوانست پیدا کند. برخی رسانه‌ها یا هواداران علیه مدیرعامل موضع گرفته و سپاهان اصفهان و استقلال را مثال زدند که توانسته‌اند مهاجم خارجی بخرند. این درحالی است که نقش اصلی در این خریدها را مورایس و ساپینتو سرمربیان پرتغالی تیم‌های سپاهان اصفهان و استقلال داشته‌اند. این دو مربی پرتغالی بازیکنان مورد نظرشان را به باشگاه معرفی کرده اما برای تسهیل در پروسه خرید خودشان دست به کار شده‌اند. همین کمک سرمربیان سپاهان و استقلال برای جذب بازیکنان مورد نظر خود کار را برای خرید بازیکنان راحت‌تر کرده است درحالی که یحیی گل محمدی از روی فیلم بازیکن انتخاب کرده و مذاکره با چنین بازیکنانی بسیار سخت‌تر است.

با این وجود رضا درویش با یک شکار بزرگ به توافق رسیده است. مهاجمی که تا ۴۸ ساعت آینده به تهران آمده، فوق ستاره لیگ برتر و آقای گل ایران خواهد شد. منتظر باشید!


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.