بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

مدافع پیشین دوباره خیلی زود به استقلال می رسد

سیاوش یزدانی و استقلال خیلی زود و در هفته دوم لیگ برتر به هم می رسند

نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ | ۲۳:۴۴
سیاوش یزدانی مدافع سرباز استقلال : ۳ ماه است که فوتبال بازی نکرده‌ام

سیاوش یزدانی که جدایی عجیب و پرحاشیه ای به دلیل سربازی از استقلال داشت، خیلی زود و در هفته دوم لیگ برتر در ترکیب ملوان به تیم پیشین خود می رسد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

سیاوش یزدانی مدافع پیشین استقلال این روزها خود را برای آغاز لیگ برتر و بازی با پیراهن ملوان آماده می کند.

به نظر می رسد که سیاوش یزدانی دیگر امیدی برای بازگشت به استقلال در لیگ بیست و دوم ندارد. بازیکنی که اسفند سال قبل به سربازی اعزام شد و برای گذراندن دوره خدمت، راهی تیم ملوان شد اما فصل قبل هرگز برای این تیم به میدان نرفت.

در تمام 6 ماه گذشته، یزدانی در تلاش بود تا با قبولی در آزمون دکتری و یا معافیت از خدمت، بتواند به استقلال تهران بازگردد و به همین دلیل حتی در تمرینات ملوان نیز حضور پیدا نکرد که این مسئله با ناراحتی انزلی چی ها و در صدر آنها، مازیار زارع همراه بود.

این بازیکن در ماه های گذشته نیز امید خود برای کسب معافیت را از دست نداد و با قبولی در آزمون دکتری، به دنبال استفاده از معافیت تحصیلی بود که این اتفاق تا به امروز برای او رخ نداده و با توجه به فاصله زمانی کم تا شروع لیگ برتر، بعید به نظر می رسد که یزدانی بتواند به استقلال بازگردد.

در روزهای گذشته و طبق اعلام نظر نزدیکان باشگاه ملوان، به دلیل عدم تمرکز یزدانی، به او اجازه شرکت در تمرینات ملوان داده نشد تا بالاخره این بازیکن با شرایط خود کنار آمده و چند روزی است زیر نظر انزلی چی ها خود را برای شروع لیگ برتر آماده می کند.

البته مدافع فصل گذشته آبی های پایتخت بخش مهمی از اردوی پیش فصل تیمش را از دست داد و باید دید چه زمانی در ترکیب تیمش قرار می گیرد. طبق برنامه اعلام شده، ملوان و استقلال در هفته دوم لیگ برتر و در شهر انزلی به مصاف هم می روند تا یزدانی و تیم سابقش خیلی زود با هم دیدار کنند.

البته مشخص نیست تا زمان برگزاری این بازی، یزدانی شرایط بازی کردن را به دست آورده و مازیار زارع از این مدافع در ترکیب تیمش استفاده خواهد کرد یا خیر. او امروز نیز پا به پای سایر بازیکنان ملوان مشغول انجام تمرینات بود تا خود را برای شروع لیگ برتر آماده کند.


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.