بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

دفاع راست دوم پرسپولیس مشخص شد + عکس

احتمال حضور سیامک نعمتی در پست دفاع راست پرسپولیس

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۰:۵۶
احتمال حضور سیامک نعمتی در پست دفاع راست پرسپولیس

یکی از پست‌های پرسپولیس که در پایان فصل دو خروجی داشت، دفاع راست بود. سیامک نعمتی دفاع راست دوم پرسپولیس در لیگ بیست و دوم خواهد بود.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

سیامک نعمتی دفاع راست دوم پرسپولیس در لیگ بیست و دوم خواهد بود.

به گزارش پارس فوتبال، یکی از پست‌های پرسپولیس که در پایان فصل دو خروجی داشت، دفاع راست بود. قرارداد رامین رضاییان تمدید نشد و منوچهر صفروف نیز در لیست مازاد قرار گرفت تا این پست در فصل آینده چهره جدیدی داشته باشد.

دانیال اسماعیلی‌فر که از سپاهان به پرسپولیس آمد در مدت اخیر عملکرد خوبی در بازی‌های پیش‌فصل و تمرینات داشته و با آمادگی بالایی که دارد یکی از نفرات اصلی یحیی گل‌محمدی در شروع فصل است. اما سیامک نعمتی نیز دیگر بازیکن آماده سرخ‌ها در این پست است.

سیامک که از لیگ هفدهم حضوری مستمر در لیست پرسپولیس داشته یکی از باتجربه‌ترین بازیکنان این تیم به حساب می‌آید که توانایی بازی در چند پست را دارد. نعمتی تعداد زیادی از بازی‌های فصل قبل را با مصدومیت از دست داد اما حالا با آمادگی بالا در تمرینات آماده‌سازی قرمزها حضور داشته است.

احتمال حضور سیامک نعمتی در پست دفاع راست پرسپولیس

بدون شک برای لیگ فشرده بیست و دوم سرمربی احتیاج به دو حداقل بازیکن آماده در هر پست دارد و سیامک نعمتی نیز می‌تواند مهره قابل اعتماد یحیی در دفاع راست باشد‌. ضمن اینکه شماره ۸۸ سرخ‌ها توانایی بازی در خط هافبک را نیز دارد که ویژگی کلیدی برای او به حساب می‌آید.


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.