بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

واکنش خاص اسطوره استقلال به دیدار با سپاهان در افتتاحیه لیگ برتر

مهدی پاشازاده : بازی دو تیم استقلال و سپاهان یک فینال است

نویسنده : پارس فوتبال ParsFootball.Com
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۵:۰۰
مهدی پاشازاده پیشکسوت استقلال درباره این تیم صحبت کرد

مهدی پاشازاده پیشکسوت استقلال گفت : هر دو تیم شرایط خوبی دارند بازی استقلال و سپاهان یک فینال است و امیدوارم بازی جذابی را شاهد باشیم این پیش بینی می‌شود که با حضور سرمربیان پرتغالی، بازی پرگل باشد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

مهدی پاشازاده پیشکسوت استقلال در مورد شرایط استقلال پس از اردوی ترکیه با تمرینات پرفشار و انجام چند بازی تدارکاتی، اظهار داشت:

به هرحال هر مربی سبک خودش را دارد. اینکه گفته می‌شود تمرینات پرفشار است، پس بازیکنان شانس آوردند فیلیکس ماگات نیامد. اگر او می‌آمد پوست همه را می‌کَند! در مورد اینکه استقلال بازی‌های تدارکاتی خوبی داشته و حتی تیم پیرلو را برده، باید بگویم پیروزی در بازی‌های دوستانه هم مهم است و هم می‌تواند فریبنده باشد. باید تیم را در مسابقات ببینیم. بازی‌ دوستانه فقط برای آماده سازی است. ملاک بازی‌های رسمی است و آنجا امتیاز می‌دهند.

مدافع پیشین استقلال در خصوص اینکه آیا با روندی که تاکنون طی شده می‌توان به فصل جدید امیدوار بود، عنوان کرد:

حتما باید امیدوار بود. چرا امیدوار نباشیم؟ استقلال تیم خوبی دارد و تدارکات خوبی هم دیده شده است. یارگیری فصل جدید هم بد نبوده، درست است بازیکن ستاره‌ای جذب نشده اما شرایط خوب است. شاید در ادامه یک بازیکن خارجی هم بگیرند. ضمن اینکه صحبت از محمد محبی است. او خیلی می‌تواند. شاگرد من بوده و تمام خصوصیاتش را می‌دانم. واقعا می‌تواند مهره تاثیرگذاری باشد.

وی در مورد اینکه حضور مهاجمان پرتعداد اتفاق خوبی است یا ممکن است تیم را از بالانس خارج کند، گفت:

این مساله بستگی به توانایی کادرفنی دارد که چگونه جوِ تیم را کنترل کنند و از بازیکنان چگونه بازی بگیرند. از این مساله اینطور برداشت می‌شود که ساپینتو تفکرات هجومی دارد. او می‌تواند حتی با سه مهاجم بازی کند. هر اتفاقی امکان پذیر است اما باید از تیم رونمایی شود و ببینیم در مسابقات چه پیش می‌آید.

پاشازاده در مورد تقابل استقلال با سپاهان و رویارویی دو کادرفنی پرتغالی با تجربه در افتتاحیه لیگ بیست و دوم، اظهار داشت:

هر دو تیم شرایط خوبی دارند. این بازی یک فینال است و امیدوارم بازی جذابی را شاهد باشیم. این پیش بینی می‌شود که با حضور سرمربیان پرتغالی، بازی پرگل باشد اما الان نمی‌توانیم قاطعانه بگوییم چنین اتفاقی می‌افتد.

پیشکسوت استقلال در مورد کیفیت لیگ امسال با حضور مربیان خارجی و همچنین تعداد زیاد بازیکن خارجی که به نظر می‌رسد به خاطر قیمت بالای بازیکنان ایرانی باشد، گفت:

حضور مربیان خارجی می‌تواند لیگ را جذاب کند یا برعکس، لیگ را خراب کند. چون با چند نتیجه بد در تیم‌های بزرگ، سرمربی ممکن است خیلی سریع جا به جا شود. در مورد بازیکنان خارجی هم به نظر می‌رسد همینطور باشد. ما در لیگ‌مان با کمبود بازیکن مواجه هستیم. نمی‌دانم چرا و چگونه اما استعدادیابی نمی‌شود. پشتوانه بازیکن جوان کم شده و خروجی کمتری داریم. قیمت‌ها هم مزید بر علت شده است.

وی تصریح کرد:‌

تا زمانیکه فدراسیون و سازمان لیگ برنامه ریزی درستی نداشته باشد همین وضعیت وجود دارد. باید از باشگاه‌ها اساسنامه و تعیین بودجه بخواهند. باید تیم بدهکار را با کسر امتیاز و حتی سقوط به لیگ پایین‌تر تنبیه کنند. اگر این مسائل رعایت شوند دیگر این مشکلات به وجود نمی‌آیند. کار خیلی ساده‌ای است اما ما قانونمند نیستیم.

مهدی پاشازاده گفت:

هر کسی می‌آید تیم می‌خرد. اولین چیزی که فوتبال را نابود می‌کند خرید و فروش تیم است. این خرید و فروش‌ها را اگر قدغن کنند خیلی از مسائل حل می‌شود. اگر کسی تیمی می‌خواهد باید برود از سطح پایین خریداری و روی آن کار کند یا اگر امتیازی خرید و فروش می‌شود باید همانجا بماند. نباید خروج از شهر یا استان داشته باشد. تیم‌ها را مثل یویو این طرف و آن طرف نکنید!


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *