بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

تغییر سیستم یحیی در پرسپولیس + عکس

سیستم متنوع یحیی گل محمدی در دیدار دوستانه پرسپولیس و تیم امید

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۷:۴۳
سیستم متنوع یحیی گل محمدی در دیدار دوستانه پرسپولیس و تیم امید

در دیدار با تیم امید، تیم پرسپولیس با دو هافبک دفاعی و در حالی وارد زمین شد که عبدی به تنهایی حضور داشت و پشت سر خود رفیعی را می‌دید.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

پرسپولیس روز گذشته با سیستم 4-2-3-1 در مقابل تیم امید به میدان رفت.

به گزارش پارس فوتبال، در دیدار با تیم امید، تیم پرسپولیس با دو هافبک دفاعی و در حالی وارد زمین شد که در خط حمله مهدی عبدی به تنهایی حضور داشت و پشت سر خود سروش رفیعی را می‌دید. این سیستمی است که پیش از این یک بار دیگر هم در بازیهای پیش فصل از سوی یحیی گل‌محمدی مورد استفاده قرار گرفت.

نکته مهم این است که یحیی گل محمدی برای به کار گیری سروش، ترجیح داده که یک مهاجم را از ترکیب خود خارج کند و دست به چینش هافبک تدافعی خود نزند. در غیاب سرلک و حنانوف نیز این سینا اسدبیگی بود که یک هفته بعد از امضای قرارداد به ترکیب اصلی رسید و برای پرسپولیس به میدان رفت.

البته شاید دلیل اینکه یحیی خط هافبک لوزی را انتخاب نکرد و از تعداد مهاجمانش کاست، مصدومیت پاکدل و عدم جذب مهاجم خارجی باشد که باعث شده بود تا عبدی و تمیروف تنها مهاجمان فهرست پرسپولیس باشند.

با این حال برای اینکه سرمربی پرسپولیس در بازی هفته اول چه سیستمی را انتخاب خواهد کرد، باید تا دیدار با سایپا منتظر ماند و دید که در آخرین بازی پیش فصل با چه سیستمی از ابتدا بازی می‌کند.

در سالهای گذشته پرسپولیس همیشه ازسیستم 4-4-2 استفاده کرده اما این فصل وضعیت خط حمله سرخپوشان و همچنین جذب سروش رفیعی باعث شده تا ارنج قرمزها تبدیل به یکی از علامت سوالهای این تیم باشد.

سیستم متنوع یحیی گل محمدی در دیدار دوستانه پرسپولیس و تیم امید


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.