بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

ناكامى تیم ملی کشتی آزاد از رفتن روى سكوى جهانى

کسب مقام چهارمی جهان برای تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان ایران

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ | ۸:۲۵
کسب مقام چهارمی جهان برای تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان ایران

تیم ملی کشتی آزاد کشورمان با کسب 117 امتیاز در غیاب روسیه در رتبه چهارم رقابت های قهرمانی نوجوانان جهان قرار گرفت.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

تیم ملی کشتی آزاد کشورمان با کسب 117 امتیاز در رتبه چهارم رقابت های قهرمانی نوجوانان جهان قرار گرفت.

به گزارش پارس فوتبال، رقابت های کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان جهان در شهر رم ایتالیا به پایان رسید و تیم ملی کشورمان که در دوره گذشته رقابت ها با 3 مدال طلا و 1 برنز و کسب 116 امتیاز به مقام چهارم رسیده بود، این بار نیز با 117 امتیاز و کسب 1 مدال طلا، 2 نقره و 2 برنز، رتبه چهارمی سال گذشته خود را تکرار کرد تا برای دومین دوره پیاپی در رسیدن به سکوی تیمی ناکام بماند.

تنها طلای شاگردان مجید ترکان را ابراهیم الهی در وزن 60 کیلوگرم به دست آورد. محمدرضا اسدی در وزن 51 کیلوگرم و رضا سلیمانیان در وزن 80 کیلوگرم، پسران نقره ای ایران بودند و عرشیا حدادی و عرفان علیزاده در اوزان 60 و 92 کیلوگرم، 2 مدال برنز ایران را کسب کردند. همچنین امیرمحمد نوازی، امیر مهدی نجاتی زاده، محمد مهدی ممیوند، یونس شفیعی و محمدرضا لطفی، دیگر نمایندگان ایران بودند که موفق به کسب مدال نشدند.

در نبود تیم روسیه، این آمریکایی ها بودند که بهترین عملکرد را داشتند و با کسب 4 مدال طلا، 3 نقره و 2 برنز، 190 امتیاز به دست آوردند و با فاصله بسیار زیادی نسبت به سایر تیم ها به عنوان قهرمانی رسیدند. مدافع عنوان قهرمانی یعنی هند نیز با 1 مدال طلا و 5 برنز، 126 امتیاز کسب کرد و در رتبه دوم قرار گرفت. آذربایجانی ها هم که رقابت بسیار نزدیکی با ایران داشتند، به لطف 2 طلایی که به دست آوردند، 122 امتیازی شده و بالاتر از ایران 117 امتیازی بر سکوی سوم مسابقات قرار گرفتند. قزاقستان نیز که در پایان 5 وزن نخست در رتبه سوم قرار داشت، با 110 امتیاز پنجم شد. همچنین با فاصله بسیاری از این 5 تیم، کشورهای گرجستان، ارمنستان، قرقیزستان، ژاپن و ازبکستان در رتبه های ششم تا دهم جای گرفتند.

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *