بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

پیشکسوت پرسپولیس نیاز بزرگ تیم یحیی گل محمدی را لو داد

محمد برزگر : پرسپولیس مهاجم ششدانگ می‌خواهد

نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۳۱ تیر ۱۴۰۱ | ۱۸:۰۰
پرسپولیس

محمد برزگر پیشکسوت سرخ های پایتخت با انتقاد از ملی پوشان و حواشی تیم ملی مدعی شد که پرسپولیس مهاجم ششدانگ می‌خواهد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

بازیکن پیشین پرسپولیس معتقد است که ابقای اسکوچیچ تصمیم درستی بوده و بازیکن نباید در این موضوع دخالت کرده و کار را به وزارت ورزش و دولت بکشاند.

محمد برزگر در خصوص اینکه اخیرا مصاحبه‌ای از او علیه یحیی گل محمدی منتشر شده، اظهار داشت:

اصلاً این گونه حرف نمی‌زنم، همیشه یاد گرفته‌ام احترام به بزرگتر را حفظ کنم و به پیشکسوتان احترام بگذارم. قطعاً از نظر من یحیی گل‌محمدی بهترین گزینه برای هدایت پرسپولیس است، او علاوه بر اینکه سرمربی موفقی است، همبازی و دوست قدیمی من هم هست. جزو افرادی هستم که همیشه در رابطه با تیمم و کادر تیم خوب صحبت می‌کنم و دوست ندارم تیمم را به حاشیه ببرم.

وی ادامه داد:

دلیل ندارد از گل‌محمدی انتقاد کنم. صرفاً در مورد فوتبال پایه حرف زدم و گفتم خوب است که یحیی گل‌محمدی برای بازی‌های ما، یکی از دستیارانش را بفرستد، خصوصاً در دربی‌ها که به نظرم حضور یحیی گل‌محمدی باعث ایجاد انگیزه بیشتر در تیم می‌شود و بازیکنان برای آنکه نظر سرمربی بزرگسالان را جلب کنند، بازی بهتری انجام می‌دهند. حتی این را هم گفتم که گل‌محمدی حق دارد بازیکنی را از تیم امید برندارد، اگر به آن کیفیت فنی لازم نرسیده باشند چون تیم بزرگسالان ویترین باشگاه است و انتظار نتیجه‌گیری وجود دارد، ولی یحیی و دستیارانش می‌توانند بازی‌های ما را ببینند.

چپ‌پای سابق پرسپولیس در مورد اینکه این تیم باوجود خریدهای خوبش هنوز نتوانسته مهاجم بگیرد، گفت:

یک بازیکن ششدانگ در خط حمله احتیاج داریم، اساسی‌ترین اصل فوتبال، آن جلوست که نتیجه تلاش تیم، تبدیل به گل شده و امتیاز کسب شود. هرچقدر تیمت عالی باشد، خوب دفاع کند و گل نخورد و خط هافبک عالی عمل کرده و توپ‌های خوبی را به خط حمله برساند، باید مهاجم ششدانگ داشت که آنها را تبدیل به گل کند. یعنی باید یک تمام کننده خوب داشته باشیم وگرنه به مشکل خواهیم خورد. باز هم ما نفرات خوبی در خط حمله داریم، ولی نیازمند یک مهاجم ششدانگ هستیم که تیم‌ بالانس شود. با تدابیری که گل‌محمدی و باشگاه می‌اندیشند آن نفر خوب هم جذب ‌می‌شود و امسال پرسپولیس حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. این تیم ب‌ چون و چرا قهرمان خواهد شد.

وی در مورد ابقای اسکوچیچ عنوان کرد:

با تمام احترامی که برای دوستانی که منتقد این مربی هستند، قائلم، حق طبیعی او بود که سرمربی تیم ما در جام‌جهانی باشد. اسکوچیچ شناخت اساسی از تیم دارد و تیم را راحت به جام‌جهانی برده و دلیل ندارد بازیکن بخواهد در این موضوع دخالت کرده و کار را به وزارت ورزش و دولت بکشاند.


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *