بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

واکنش جالب سرمربی سابق تیم ملی به ابقای اسکوچیچ

واکنش افشین قطبی به ابقای اسکوچیچ

نویسنده : خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال .کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۱ | ۱۹:۱۹

قطبی امروز با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش، به حمایت از اسکوچیچ پرداخت. در این پست که به تصویری از دراگان اسکوچیچ و قرعه تیم ملی در جام جهانی خلاصه شده، حاوی جمله خاصی است: “زمان اتحاد یک ملت است”.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

افشین قطبی سرمربی سابق پرسپولیس و تیم ملی ایران نسبت به ابقای دراگان اسکوچیچ واکنش نشان داد.

فوتبال ایران روزهای پرالتهابی را سپری کرد. پس از اینکه اخبار فراوانی مبنی بر جدایی احتمالی دراگان اسکوچیچ از تیم ملی به گوش رسید و حتی جلساتی نیز در فدراسیون به همین منظور برگزار شد، اما در نهایت سرمربی کروات در سمت خود ابقا شد.

در روزهایی که شایعات فراوانی مبنی بر احتمال جدایی اسکو به گوش می رسید، افشین قطبی سرمربی سابق تیم ملی ایران و باشگاه پرسپولیس یکی از چهره های خبرساز بود.

قطبی با انتشار پست های اینستاگرامی به صورت غیرمستقیم از علاقه خود برای نشستن روی نیمکت تیم ملی خبر داد و حتی در مصاحبه ای نیز اعلام کرد که توانایی نشستن روی نیمکت هر کشوری را دارد.

با این وجود، دراگان اسکوچیچ در سمت خود ابقا شد تا احتمال حضور قطبی روی نیمکت ایران و حضور در جام جهانی به طور کلی منتفی شود هر چند که این سرمربی هرگز جزو گزینه های احتمالی برای جانشینی اسکوچیچ نبود.

قطبی نیز امروز با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش، به حمایت از اسکوچیچ پرداخت. در این پست که به تصویری از دراگان اسکوچیچ  در جام جهانی خلاصه شده، حاوی جمله خاصی است:

“زمان اتحاد یک ملت است”.

در واقع قطبی با این پست در صفحه شخصی خود، خواستار حمایت از سرمربی کروات تیم ملی شده تا با فروکش کردن بحران و اختلافات موجود، همگی برای موفقیت ملی پوشان در جام جهانی تلاش کنند.


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *