بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

میزان طلب شهرخودرو از پرسپولیس ؛ سرخپوشان دچار مشکل می شوند؟!

اسماعیل حیدرپور : سه میلیارد برای اصل مبلغ بدهی طلب داریم، پنج میلیارد تومان هم بابت تاخیر و تادیه از پرسپولیس می خواهیم

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۳ تیر ۱۴۰۱ | ۱۲:۴۸
پرسپولیس ؛ اسماعیل حیدرپور : سه میلیارد برای اصل مبلغ بدهی طلب داریم

مدیرعامل شهرخودرو توضیحاتی درمورد طلب این باشگاه از پرسپولیس ارائه کرد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

اسماعیل حیدرپور درباره اظهارات هفته گذشته رضا درویش در برنامه ورزشگاه درمورد بدهی پرسپولیس به شهرخودرو اظهار داشت:

اکنون با پرسپولیس درگیر موضوعی هستیم که هنوز نتوانستیم درموردش به نتایجی برسیم. یکی از دوستان مشترک ما درخواست کرد با درویش جلسه ای داشته باشیم اما ظاهرا باشگاه پرسپولیس دچار مشکلات مالی است. به همین دلیل عنوان کردند اکنون نمی‌توانیم بدهی خود به شهرخودرو را کامل پرداخت کنیم. درخواست کردند زمان دیگری را در اختیارشان قرار بدهیم.

وی افزود:

هیات مدیره ما مصوب کرد حتما با توجه به شرایطی که برای باشگاه پیش آمده به این مبلغ نیاز داریم و بارها این موضوع را اعلام کردیم اما متاسفانه پرداخت نشدن این مبلغ مشکلاتی را برای ما ایجاد کرد. با درویش صحبت کرده و گلایه‌های خود را مطرح کردیم. باید شرایطی ایجاد کنند و البته هواداران پرسپولیس هم باید به ما حق بدهند. مهدی نبی می‌تواند شهادت بدهد زمانی که در باشگاه پرسپولیس مسئولیت داشت، با فرهاد حمیداوی صحبت کرد و قول دادند این مبلغ به حساب شهرخودرو واریز شود اما متاسفانه این کار انجام نشده است. باید به ما هم حق بدهند.

مدیرعامل باشگاه شهرخودرو تصریح کرد:

الان اگر این پول را نگیریم و فدراسیون همکاری نکند، دست کم اجازه بدهند بدهی ما پس از 4-3 سال به طلبکاران مان پرداخت شود. اکنون پنجره باشگاه ما بسته است. اگر این طلب پرداخت شود با پرسپولیس توافق می‌ کنیم. از مبلغ 7 میلیارد و 800 میلیون تومان برای رضایت نامه گل محمدی، حدود سه میلیارد طلب ما مانده است که باید آن را پرداخت کنند. این رای برای دو سال قبل است و با توجه به اینکه تاکنون کامل پرداخت نشده است، خسارت تاخیر و تادیه هم به آن تعلق می‌گیرد. خسارت تاخیر در قرارداد آمده و قابل اجرا است.

حیدرپور درمورد آخرین وضعیت دریافت رضایت نامه احسان حسینی از باشگاه پرسپولیس، توضیح داد:

در این ارتباط با درویش صحبت کردیم که گفت اطلاع نداشتم این بازیکن باید به شهرخودرو انتقال پیدا کند. قول دادند در ان زمینه همکاری داشته باشند. امیدوارم موضوع به نتیجه برسد. وضعیت شهرخودرو به شکلی است که 2 روز در مشهد حضور داریم و جلساتی با استان داشتیم. به همین دلیل باید این پول به ما پرداخت شود.

وی در گفت و گو با برنامه ورزشگاه ادامه داد:‌

به جز سه میلیارد برای اصل مبلغ بدهی حدود پنج میلیارد تومان هم بابت تاخیر و تادیه از پرسپولیس اعتراض داریم. البته در قرارداد دو چک داریم. موارد مربوط به تاخیر و تادیه درخصوص چک دوم است که هنوز روی آن اقدامی نکرده‌ایم.


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.