بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

ببینید ؛ برزیل و آرژانتین ، آماده مصاف با ایران ؟ وعده کهکشانی میرشاد ماجدی به هواداران تیم ملی + سند

میرشاد ماجدی سرپرست فدراسیون فوتبال : امیدواریم که دو تیم خوب دنیا که در حال مذاکره با آنها هستیم قبول کنند که در محل پیشنهادی ما بازی کنیم

نویسنده : ParsFootball NewsAgency
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۳ تیر ۱۴۰۱ | ۹:۰۰


سرپرست فدراسیون از احتمال برگزاری دو دیدار دوستانه بزرگ در فیفا دی شهریور خبر داد. گمانه زنی ها حاکی از آن است که دیدار دوستانه با تیم های ملی برزیل و آرژانتین در دستور کار فدراسیون فوتبال ایران قرار دارد .

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

استفاده ضعیف تیم ملی فوتبال ایران از فیفا دی اخیر، یکی از انتقاداتی بود که به فدراسیون فوتبال وارد شد. ملی‌پوشان کشورمان در شرایطی که می‌شد سه بازی دوستانه در فرصت یاد شده برگزار کنند، اردوی خود در قطر را با یک بازی مقابل الجزایر به پایان رساندند. میرشاد ماجدی در جمع خبرنگاران، صحبت‌های خود در خصوص بازی‌های دوستانه را با یک تذکر مهم شروع کرد:

ما به هیچ طریقی نمی‌توانیم با تیم‌های اروپایی و آفریقایی بازی کنیم. تیم‌های این دو قاره درگیر مسابقات خودشان هستند. پس خواهش می‌کنم پرونده این را همین‌جا ببندیم تا فردا دوباره نگویند چرا با آلمان بازی نکردید.

او در ادامه افزود:

برای اینکه بتوانیم با دو تیم خوب بازی کنیم باید منتظر پیشنهادات آنها هم باشیم. باید آنها قبول کنند که در چه زمین و کشوری بازی کنیم. این فقط دست ما نیست و ما 50 درصد قضیه هستیم.

سرپرست فدراسیون فوتبال در واکنش به این سوال که آیا کشوری برای بازی دوستانه در شهریور به ایران پیشنهادی ارائه کرده، وعده‌ای جذاب داد:

نه، کشوری برای شهریور پیشنهاد بازی نفرستاده است. ولی در حال تدارک یک اردوی بسیار خوب هستیم. امیدواریم که دو تیم خوب دنیا که در حال مذاکره با آنها هستیم ولی نمی‌توانم اسمی ببرم، قبول کنند که در محل پیشنهادی ما بازی کنیم.

گفتنی است گمانه زنی ها حاکی از آن است که دیدار دوستانه با تیم های ملی برزیل و آرژانتین در دستور کار فدراسیون فوتبال ایران قرار دارد . حال باید منتظر ماند و دید که آیا این بار مسئولان فدراسیون فوتبال می توانند به وعده خود مبنی بر برگزاری دیدار دوستانه بین تیم ملی فوتبال کشورمان با تیم های ملی مطرح دنیا عمل کنند یا باز هم همانند همیشه شاهد ناکامی فدراسیون نشین ها در برگزاری دیدار دوستانه در آخرین فیفا دی قبل از جام جهانی خواهیم بود .


خبر خوش برای کاربران پارس فوتبال: مشاهده هرگونه محتوایی اعم از خبر ، عکس و ویدئو برای کاربران پارس فوتبال نیم بها خواهد بود.

در اینجا در این باره بیشتر بخوانید


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.