بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

صدای رونالدو درآمد : پس چرا بازیکن نمی خرید؟

اننقاد رونالدو از شرایط نقل و انتقالاتی منچستریونایتد

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ تیر ۱۴۰۱ | ۱۳:۵۲
منچستریونایتد ؛ اننقاد رونالدو از شرایط نقل و انتقالاتی منچستریونایتد

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی یونایتد، از عملکرد این تیم در پنجره نقل و انتقالات تابستانی راضی نیست.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

منچستریونایتد این فصل یکی از بدترین نمایش‌های تاریخ این باشگاه در لیگ برتر را ارائه کرد و در رده ششم جای گرفت تا سهمیه لیگ قهرمانان را نیز به دست نیاورد.
اریک تن‌هاخ در اندیشه ایجاد تغییرات جدی در این تیم است و فهرست بازیکنان مدنظرش را در اختیار مدیران یونایتد قرار داده تا به خدمت بگیرند که گفته می‌شود فرانکی دی‌یونگ در صدر این فهرست قرار دارد.
این در حالی است که یونایتد هنوز هیچ بازیکنی را در این تابستان به خدمت نگرفته و در رقابت با لیورپول برای خرید داروین نونیز از بنفیکا نیز شکست خورده است. از طرف دیگر سیتی هم موفق شده ارلینگ هالند را به جمع بازیکنانش اضافه کند.

همین شرایط باعث شده که روزنامه اسپانیایی آ.اس که رابطه نزدیکی هم با ژرژ مندس، مدیر برنامه رونالدو، دارد خبر دهد که این بازیکن از شرایط فعلی باشگاه منچستریونایتد ناراضی است و از این موضوع نگران است که تقویت بیش از پیش رقبای لیگ برتری باعث شود که آنها از این هم بیشتر از این تیم‌ها فاصله بگیرند.
گفته می‌شود که رونالدو تصمیم گرفته سال پایانی قراردادش با یونایتد را نیز در این تیم سپری کند و دوری از لیگ قهرمانان و حضور در لیگ اروپا را برای کمک به این باشگاه که علاقه بسیاری به آن دارد پذیرفته است.
این ستاره پرتغالی خواهان تقویت یونایتد است اما تا به حال مدیران این باشگاه نتوانسته‌اند انتظاراتی را که از آنها در پنجره تابستانی می‌رفت برآورده کنند. این در حالی است که تمرینات پیش فصل این تیم قرار است دوشنبه هفته آینده آغاز شود.


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.