بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

دو تیم صنعتی به دنبال جذب ستاره پرسپولیس

دو تیم صنعتی به دنبال جذب سیامک نعمتی

نویسنده : خبرگزاری فوتبال ایران ParsFootball
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ | ۸:۳۰
سیامک نعمتی

سیامک نعمتی هافبک تیم پرسپولیس با دو پیشنهاد از تیم‌های صنعتی مواجه شده است که ممکن است این بازیکن را از پرسپولیس دور کند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

سیامک نعمتی یکی دیگر از بازیکنانی است که در پایان لیگ بیست‌ویکم قراردادش با پرسپولیس به پایان رسید و در حالی که نام او در لیست اولیه یحیی گل‌محمدی برای تمدید قرارداد دیده شده اما هنوز با مدیران پرسپولیس به توافق مالی نرسیده است.
هافبک پرسپولیس که قابلیت بازی در چند پست را دارد، با دو پیشنهاد از تیم‌های صنعتی مواجه شده است که ممکن است این بازیکن را از پرسپولیس دور کند.
نعمتی در اواخر نیم فصل اول به دلیل مصدومیت تحت عمل جراحی قرار گرفت و بخش زیادی از مسابقات این تیم را در نیم فصل دوم از دست داد تا پرسپولیس از نبود او دچار ضرر شود.
گفته می‌شود این بازیکن که قرار است فردا با مدیران پرسپولیس پای میز مذاکره بنشیند با پیشنهاد 2 و 3 برابری قرمزها مواجه شده است و این کار را برای مدیران این باشگاه جهت تمدید قرارداد با این هافبک تکنیکی سخت خواهد کرد.
مدیرعامل پرسپولیس طی چند روز اخیر به دنبال تمدید قرارداد بازیکنان مورد نظر یحیی گل‌محمدی بوده ه و حالا باید منتظر ماند و دید مدیران پرسپولیس موفق به تمدید قرارداد سیامک نعمتی خواهند شد یا این بازیکن، فصل آینده در تیم دیگری توپ خواهد زد.


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.