بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

مربی تیم ملی برای بازی در این پست شرط سنی گذاشت !

رحمان رضایی مربی تیم ملی : دفاع پستی است که بازیکن ۳۰ تا ۳۳ ساله می‌تواند به لحاظ پختگی، لیدر بودن و ... بازی کند

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ | ۸:۳۸
رضایی : دفاع پستی است که بازیکن ۳۰ تا ۳۳ ساله می‌تواند خیلی خوب بازی کند

مربی تیم ملی می‌گوید بازیکنی که می‌خواهد در خط دفاعی کارایی خوبی برای تیم ملی داشته باشید، باید بین ۳۰ تا ۳۳ ساله باشد!

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

رحمان رضایی که خود در زمان بازیگری یکی از مدافعین تیم ملی بود، بالا رفتن میانگین سنی تیم ملی به خصوص در خط دفاعی را قبول ندارد و می‌گوید به سود تیم ملی است که در خط دفاعی از بازیکنان باتجربه بهره ببرد و به زعم او بازیکنانی برای تیم ملی در خط دفاعی کارایی خواهند داشت که سنشان بین ۳۰ تا ۳۳ سال باشد. این در حالی است که در تیم‌های ملی و در خط دفاعی شاهد بازیکنانی با سن و سال کمتری و حتی جوان‌ها هم هستیم؛ به این خاطر که در فوتبال امروز جوان‌ها به دلیل پشت سر گذاشتن بازی‌های متعدد خیلی زود باتجربه می‌شوند.

رحمان رضایی در واکنش به این موضوع که با حضور شجاع خلیل‌زاده و محمدحسین کنعانی‌زادگان میانگین سنی تیم ملی در قلب خط دفاعی بالا رفته است، می‌گوید:

خیلی بالا نیست. در کنار این دو نفر، بازیکنانی مثل میلاد محمدی، ابوالفضل جلالی و صالح حردانیِ جوان بازی می‌کنند. اینکه بگویند میانگین سنی خط دفاعی بالاست، قبول ندارم. دفاع پُستی است که باید کسی درباره آن حرف بزند که فوتبال را بفهمد و بینش درستی پشت صحبت‌هایش باشد. دفاع پستی است که بازیکن ۳۰ تا ۳۳ ساله می‌تواند به لحاظ پختگی، لیدر بودن و … بازی کند. قبول ندارم که میانگین سنی تیم ملی در خط دفاعی بالاست.

بدون شک ادله رحمان رضایی که بازیکنانی که در اردوی تیم ملی حاضر می‌شوند، بازیکنان خوبی برای تیم ملی هستند قابل احترام است اما این توجیه که بازیکنانی می‌توانند در خط دفاعی برای تیم ملی کارایی داشته باشند که حداقل سنشان ۳۰ سال باشد توجیه منطقی و فنی نیست و خیلی از بازیکنان موفق در فاز دفاعی اکنون سن و سال کمتری دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *