بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

متلک سنگین سرکو کاتانچ به تیم ملی فوتبال ایران و امیر قلعه نویی + عکس

سرکو کاتانچ سرمربی تیم ملی فوتبال ازبکستان : ما برنامه های تیم ملی ایران را خنثی کردیم

نویسنده : پارس فوتبال ParsFootball.Com
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ | ۸:۳۰
سرکو کاتانچ : ما برنامه های تیم ملی ایران را خنثی کردیم

سرکو کاتانچ سرمربی تیم ملی فوتبال ازبکستان  گفت : شاهد بازی خوبی بودیم. ما تیم ایران را محدود کردیم و به آن‌ها اجازه ایجاد فضا ندادیم و راه‌های نفوذشان مخصوصاً وسط زمین را خنثی کردیم و اجازه ندادیم پاس‌های بازیکنان ایران به طارمی و آزمون برسد ما برنامه‌هایی را که ملی‌پوشان ایران داشتند، خنثی کردیم و به آن‌ها فضا ندادیم.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

سرکو کاتانچ سرمربی تیم ملی فوتبال ازبکستان پس از تساوی ایران و ازبکستان در بازی دور برگشت مرحله دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۶ در قاره آسیا اظهار داشت:

بازی خوبی بود و همانطور که مشاهده کردید با نتیجه تساوی بدون گل تمام شد. ما از نتیجه بازی راضی هستیم. ما دفاعی بازی کردیم و موقعیت زیادی به حریف ندادیم. در نیمه دوم شانس آوردیم که توپ آن‌ها به تیر دروازه ما برخورد کرد، ولی در کل بازی خوبی بود. خوشحالیم که هیچ بازیکنی مصدوم نشد و مسابقه جوانمردانه برگزار شد. همچنین از بابت میزبانی ایران تشکر می‌کنم.

وی ادامه داد:

شاهد بازی خوبی بودیم. ما تیم ایران را محدود کردیم و به آن‌ها اجازه ایجاد فضا ندادیم و راه‌های نفوذشان مخصوصاً وسط زمین را خنثی کردیم و اجازه ندادیم پاس‌های بازیکنان ایران به طارمی و آزمون برسد. ما برنامه‌هایی را که ملی‌پوشان ایران داشتند، خنثی کردیم و به آن‌ها فضا ندادیم.

کاتانتچ درباره صدرنشینی ایران و دومی ازبکستان تصریح کرد:

فکر نکنم پیروزی ما در سیدبندی تأثیری بگذارد. مهم این بود که بازی برگزار شد و خیلی نظر خاصی ندارم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ازبکستان در مورد نقش بازیکنانی همچون ماشاریپوف و ارونوف در تیم ملی این کشور با توجه به شناخت‌شان از شرایط تیم ایران، گفت:

دستور تاکتیکی را که من از آن‌ها خواستم، به خوبی اجرا و در فاز دفاعی خوب عمل کردند. ما هم از آن‌ها همین را خواسته بودیم. ماشاریپوف و اورونوف می‌دانستند نقش‌شان در بازی مهم است و این نقش را به خوبی ایفا کردند و ما توانستیم جلوی ایران را بگیریم. ما از نتیجه مساوی راضی هستیم.

سرکو کاتانچ : ما برنامه های تیم ملی ایران را خنثی کردیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *