بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

پرسپولیس به چند خرید جدید نیاز دارد؟

نیاز پرسپولیس برای تقویت در پست دفاع راست، مهاجم و وینگر

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ | ۸:۳۹
پرسپولیس ؛ نیاز پرسپولیس برای تقویت در پست دفاع راست، مهاجم و وینگر

مدیران باشگاه پرسپولیس کار دشواری در فصل نقل و انتقالات دارند چرا که هم باید ستاره‌های مهم خود را حفظ کنند هم به فکر تقویت برخی از پست‌های تیم باشند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

پرسپولیس به عنوان قهرمان فصل اخیر لیگ برتر کار دشواری در نقل و انتقالات تابستانی خواهد داشت. اینکه هر فصل نسبت به فصل قبل شرایط قهرمانی برای پرسپولیس سخت‌تر می‌شود ثابت کرده دیگر مدعیان برای قدرتنمایی مقابل سرخ‌ها هر سال قوی‌تر از قبل برای رقابت آماده می شوند و به همین خاطر تابستان پیش رو برای پرسپولیس چالش‌های بیشتری هم خواهد داشت.
با در نظر گرفتن این مهم و البته حضور در لیگ نخبگان آسیا که تورنمنتی جدید، دشوارتر و ترسناک‌تر از قبل خواهد بود پرسپولیس باید تیم بسیار قدرتمندتری نسبت به فصل اخیر داشته باشد.
در نگاه اول حفظ ساختار فعلی تیم که شاید دلیل اصلی قهرمانی‌های اخیر بوده در دستور کار مدیران قرار بگیرد. در این راه حفظ بازیکنان اصلی و تمدید قرارداد با بازیکنانی که همچنان کیفیت‌شان تعیین کننده به نظر می‌رسد باید در دستور کار قرار بگیرد کما اینکه این پروژه مهم تا حدی پیش رفته و به نظر نمی‌رسد نگرانی‌های چندانی در این راه وجود داشته باشد.

نکته دوم جذب نفرات قدرتمند و باکیفیت برای برخی پست‌هاست که نیاز به تقویت دارند. واقعیت این است که پرسپولیس برای هر پست حداقل دو بازیکن فوق‌العاده قدرتمند می‌خواهد. از این رو اگر ستاره‌های اصلی تیم در نقل و انتقالات پیش رو حفظ شوند یا آنهایی که قرارداد ندارند، قراردادشان را بی چون و چرا تمدید کنند این تیم حداقل در سه پست نیاز به جذب بازیکن جدید و تقویت دارد.

در دفاع راست دانیال اسماعیلی‌فر بازیکنی بی‌رقیب در فصل اخیر بود و حتی وحدت حنانوف نیز نتوانست با او رقابت کند. حالا که قرار است وحدت جدا شود پرسپولیس حتما یک مدافع راست می‌خواهد.
در خط حمله پرسپولیس مهاجمان جوانی مثل ابوالفضل بابایی، محمد بادپا و علیرضا خدادادی دارد که نمی‌توانند با عیسی آل کثیر باتجربه رقابت کنند و جذب یکم مهاجم ششدانگ، تمام کننده و باکیفیت واجب به نظر می‌رسد.
در خط میانی نیز با توجه به احتمال جدایی سعید صادقی، بالاتر رفتن سن امید عالیشاه و وحید امیری و البته شرایط مبهم اوستون اورونوف، پرسپولیس حتما نیاز به جذب یک وینگر توانمند دارد که باید دید باشگاه در این خصوص چگونه عمل خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *