بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

برابر پرسپولیس با تمام توان بازی می کنیم

فراز امام علی : تمام توانمان را می‌گذاریم تا سه امتیاز را از پرسپولیس بگیریم

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳ | ۹:۴۲
فراز امام علی : تمام توانمان را می‌گذاریم تا سه امتیاز را از پرسپولیس بگیریم

مهاجم ۲۹ ساله شمس آذر قزوین از شرایط بازیکنان این تیم پیش از جدال مقابل پرسپولیس گفت.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

فراز امام علی مهاجم شمس آذر قزوین که در تیم شگفتی ساز سعید دقیقی، یک چهره باتجربه برای بازیکنان این تیم محسوب می‌شود، درباره شرایط این تیم پس از تساوی ۲-۲ با صنعت نفت آبادان گفت:

این بازی شرایطش سخت شد چون تیم نفت آبادان شانس آخرش بود و با تمام توان و قوا به زمین آمده بود. متاسفانه شرایط آب و هوایی، شرایط سنگینی ایجاد کرد و بر روی بازیکنان جوان ما اثر گذاشت که اگر دقت کنید ما خیلی خوب بازی کردیم. ۲-۳ موقعیت خوب داشتیم وقتی بازی ۲ بر یک بود که می‌شد اختلاف را بیشتر کنیم اما نشد و بازی با تساوی تمام شد.

او ادامه داد:

خدا را شکر گل زدم و از اینکه توانستم به تیم و بچه‌ها کمک کنم، بسیار خوشحال هستم و انشالله شرایط طوری باشد در بازی‌های آینده برنده شود. من هم تمام تلاشم را می‌کنم مثمر ثمر باشم.

فراز امام علی تاکید کرد:

ما ۲ بازی خیلی خوبمان را در نیم فصل از دست دادیم و باید طوری کار می‌کردیم که بتوانیم با عملکردمان کاری کنیم که هواداران از بازی ما لذت ببرند و جای خالی آنها را حس نکنند.

او با اشاره به کسر امتیازی که در ابتدای فصل صورت گرفت، گفت:

از ما ۳ امتیاز کم شده و قرار بود برگردد چون امتیازات کسر شده از بقیه تیم‌ها برگشت و فقط برای ما برگشت داده نشده. اگر برگردد ما پنجم جدول هستیم و می‌توانم خدا را بابت این موضوع شکر کنم. تصمیماتی که بابت مسائل فوتبالی زندگیم در ۴ سال اخیر گرفتم درست بوده. من با چشم باز و تحقیقاتی که نسبت به شمس آذر و سعید دقیقی داشتم، درست‌ترین انتخاب را داشتم.

مهاجم شمس آذر قزوین در توضیح ذهنیت این تیم برای جدال با پرسپولیس گفت:

این بازی حساسیت زیادی برای بالا جدول دارد و پرسپولیس نشان داده در چند سال اخیر بهترین تیم فوتبال ایران است. ما برای بازی با تیم‌های خوب هیچ ترسی نداریم و با تمام وجود و شرافت فوتبالی‌مان که سعید دقیقی می‌گوید، تمام توانمان را می‌گذاریم تا سه امتیاز را بگیریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *