بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

علت جدایی توخل از بایرن مونیخ فاش شد !

جدایی توخل از بایرن مونیخ به خار عدم توافق بر سر مدت قرارداد

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۳:۰۵
بایرن مونیخ ؛ جدایی توخل از بایرن مونیخ به خار عدم توافق بر سر مدت قرارداد

توماس توخل، سرمربی بایرن مونیخ، به دلیل عدم توافق برای امضای قرارداد جدید از این تیم جدا خواهد شد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

نتایج بایرن مونیخ در این فصل باعث شد که مدیران این باشگاه به فکر قطع همکاری با توخل در پایان فصل بیفتند و جلساتی را با مربی برگزار و به صورت رسمی اعلام کردند که او در پایان فصل نیمکت این تیم را ترک خواهد کرد.

جست‌وجو برای پیدا کردن گزینه مناسب هدایت بایرن از همان زمان آغاز شد و آنها با چند مربی مذاکره کردند ولی نتوانستند به نتیجه برسند و مربی دلخواهشان را برای فصل آینده پیدا کنند و همین موضوع باعث شد که بحث ادامه حضور توخل در بایرن در فصل آینده هم مطرح شود.

اما روز گذشته توخل در نشست خبری اعلام کرد که مذاکرات برای ادامه همکاری به نتیجه نرسیده و او قطعا این تیم را در پایان فصل جاری ترک خواهد کرد. او در این باره گفته بود که دلایل این جدایی به حدی عجیب و کوچک بودند که از خودش پرسیده که چرا اصلا این اتفاق رخ داده است.

حالا اسکای اسپورت آلمان خبر داده است که دلیل اصلی این قطع همکاری مربوط به قرارداد توخل بوده است. او از مدیران بایرن خواسته بود که قراردادی جدید تا سال ۲۰۲۶ با او امضا کنند اما هیئت مدیره این باشگاه حاضر به پذیرش این پیشنهاد نشده بود و به همین دلیل او هم تصمیم به قطع همکاری گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *