بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

انگیزه بالای شاگردان تارتار برای پایان حیثیتی لیگ + عکس

تمرین ملوان برای حفظ رتبه پنجمی در سه هفته باقیمانده لیگ برتر

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۹:۲۹
تارتار ؛ تمرین ملوان برای حفظ رتبه پنجمی در سه هفته باقیمانده لیگ برتر

ملوان برای حفظ رتبه پنجمی در سه هفته باقیمانده به میدان خواهد رفت.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

شاگردان مهدی تارتار پس از حذف در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی، با انگیزه بالا به تمرینات خود بازگشته چرا که آنها همچنان اهداف و رویاهای مهمی را برای خود دارند.

ملوان با کسب سه امتیاز دیگر به بهترین حد نصاب خود در تاریخ لیگ برتر خواهد رسید و رکورد لیگ سیزدهم اسکوچیچ را خواهد شکست. آنها همچنین امیدوار به حفظ رتبه پنجمی برای رقم زدن بهترین رتبه تاریخ هستند.

همچنین اغلب بازیکنان ملوان نفراتی هستند که سابقه بازی در تیمهای بزرگ را ندارند و حالا می‌توانند با تکمیل شگفتی‌سازی خود در این فصل، پیشنهادات بهتر را متوجه خود کنند.

مهدی تارتار هم که تجربه رتبه پنجمی با پارس جنوبی در اولین سال لیگ برتر را دارد و حالا خود را به عنوان باتجربه‌ترین سرمربی لیگ برتر مطرح کرده، تیمش را از نظر روحی و روانی تغییر داده و امیدوار به کسب پیروزی مقابل مس رفسنجان است.

نکته مهم اینکه ملوان در دو بازی از سه دیدار باقی مانده از امتیاز میزبانی برخوردار است و می‌تواند با حمایت هواداران به نتیجه موردنظر نیز برسد.

تارتار ؛ تمرین ملوان برای حفظ رتبه پنجمی در سه هفته باقیمانده لیگ برتر تارتار ؛ تمرین ملوان برای حفظ رتبه پنجمی در سه هفته باقیمانده لیگ برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *