بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

سنگ تمام ستاره جوان برای سعید دقیقی

علیرضا جعفرپور : آقای دقیقی باعث رشد و دیده شدن من شده است

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۷:۵۹
جعفرپور : آقای دقیقی باعث رشد و دیده شدن من شده است

سنگربان جوان شمس آذر قزوین از شرایط خاص این تیم در لیگ گفت.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

علیرضا جعفرپور یکی از دروازه‌بان‌های جوان و آینده‌دار فوتبال ایران است که در این فصل از مسابقات به عنوان یک چهره دهه هشتادی مسئول محافظت از چهارچوب فلزی شمس آذر قزوین شد. جعفرپور با اینکه ۲۳ سال دارد اما توانسته در مسابقات لیگ برتر بسیار با تجربه عمل کند و در ۲۵ بازی ۱۰ بار دروازه خودش را بسته نگه داشته تا آماری قابل توجه در این فصل داشته باشد.

او در گفتگوی اختصاصی درباره سه دیدار پایانی لیگ بیست و سوم گفت:

سه بازی حساس و مهم را در ادامه فصل خواهیم داشتیم و نتایج این بازی‌ها که مقابل صنعت نفت، پرسپولیس و سپاهان به دست خواهد آمد، در قهرمانی، سهمیه و سقوط بسیار موثر است که همین حساسیت به ما هم انگیزه می‌دهد تا بتوانیم متمرکز باشیم تا شایستگی خودمان را بیشتر از قبل در این فصل به نمایش بگذاریم.

او ادامه داد:

من هم مثل تمامی هم تیمی‌ها، تمام تمرکز و ذهنیتم معطوف به سه بازی آینده این فصل است. امیدوار هستیم و از خداوند می‌خواهیم تا بتوانیم با تمام وجود در زمین بازی حاضر شویم و بهترین نتیجه را بگیریم.

این دروازه‌بان جوان درباره تجربه کار با سعید دقیقی یکی از سرمربیان خاص این فصل لیگ برتر گفت:

آقای دقیقی با توجه به مدیریت و دانش فنی بالایی که به واسطه مطالعه دارد، باعث رشد و دیده شدن من و سایر بازیکنان تیم شده. من شخصاً در آینده قدردان اعتمادی که او به من کرد خواهم بود و امیدوار هستم بتوانم زحماتش را جبران کنم.

جعفرپور همچنین درباره شرایط بازیکنان این تیم گفت:

ما یک تیم یکدل و یک دست داریم. متحد هستیم و واقعیت این است اهداف بزرگی در سر داریم. تمام بازیکنان با هم رفیق و به معنای واقعی کلمه مانند برادر هستند. ما یک خانواده با یک هدف مشترک هستیم.

دسته بندی ها : اخبار داغ , لیگ برتر
برچسب ها : , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *