بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

پاسخ قاطع رجب‌زاده به حواشی : به ما رسید روح فوتبال خراب شد!

 مهدی رجب زاده سرمربی فجر شهید سپاسی : اصلا شائبه‌ای وجود ندارد، حکم استیناف برای دیدار با استقلال ملاثانی عادلانه بود

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۳:۱۰
 مهدی رجب زاده سرمربی فجر شهید سپاسی : اصلا شائبه‌ای وجود ندارد

سرمربی فجر شهید سپاسی نسبت به اتفاقات رخ داده در پیرامون جریان دیدار این تیم با استقلال ملاثانی واکنش نشان داد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

مهدی رجب زاده سرمربی فجر شهید سپاسی که حالا تیمش در رتبه دوم جدول لیگ آزادگان ایستاده و از کاندیدای صعود به لیگ برتر محسوب می‌شود، شب گذشته در گفتگو با یک برنامه تلویزیونی درباره شرایط تیمش صحبت کرد و در ابتدا اظهار داشت:

همه استان منتظر هستند این اتفاق برای فوتبال فارس بیفتد و خودنمایی کند. مردم هم اشتیاق و انگیزه دارند تا دوباره برگردیم.

او در واکنش نسبت به اتفاقات رخ داده پیرامون بازی استقلال ملاثانی-فجر شهید سپاسی و حکم سه بر صفر شدن این بازی به سود شیرازی‌ها، گفت:

مطالبی را مدیرعامل باشگاه چادرملو مطرح کردند که درباره خراب شدن روح فوتبال و شائبه در حکم کمیته استیناف بود. من سوالم این است که هیچوقت رای کمیته انضباطی نمی‌تواند قابل بحث یا تغییر باشد؟

وی افزود:

این یک واقعیت است. درباره روح فوتبال هم بگویم که ما پارسال این اتفاقات را تجربه کردیم. تیم خوشه طلایی یک بار مقابل شمس آذر حاضر نشد و یک بار تیم ماهشهر مقابل خیبر حاضر که هر دو 3 بر صفر شدند. در یک بازی، یک تیم 7 بازیکن داشت که در جریان بازی هم یک نفر مصدوم شد و بازی سه هیچ شد و اگر بخواهیم اینگونه نگاه کنیم که روح فوتبال در همه این‌ها خراب شده. اصلا شائبه‌ای وجود ندارد. مدیرعامل محترم باشگاه استقلال خوزستان در تاریخ سوم اردیبهشت مصاحبه کرده و گفته که به اداره کل ورزش و جوانان نامه زده و اعلام کرده که دیگر به استقلال ملاثانی بنا به دلایلی که می‌تواند حقوقی یا مالی باشد، زمین نمی‌دهند.

رجب زاده تاکید کرد:

فکر می‌کنم در شروع فصل هم استقلال ملاثانی ورزشگاه تختی را معرفی کرده است و فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ اعلام می‌کنند چون استقلال خوزستان ورزشگاه غدیر را در اختیار شما نمی‌گذارند، باید مشکل نور ورزشگاه تختی را حل کنید. اول قرار بود بازی در تختی برگزار شود ولی تا شب بازی این مشکل حل شد و با توجه به اینکه یک بنده خدایی هم قول داده بود که این مشکل را حل می‌کند تا تیم به استادیوم غدیر برود. این بنده خداها هم در صورت جلسه استادیوم غدیر را امضا کردند و برای من عجیب است که من اگر در باشگاه خودمان آب معدنی هم بخواهم باید مکاتبه کنم تا برای ما اماده کنند اما برای زمین بازی در این مقطع و با آن مصاحبه مدیر استقلال خوزستان، چه اتفاقی می‌افتد که فقط روی قول نفرات حساب باز می‌کنید؟

سرمربی فجر در پایان خاطرنشان کرد:

ما رفته بودیم که بازی کنیم و تیم حریف هم برای بازی اماده بود و کمیته انضباطی هم بر اساس همان قول و تعهد، استقلال خوزستان را مقصر عنوان کرد اما استقلال خوزستان قبلا گفته بود و به استیناف اعتراض کردیم. در واقع کمیته انضباطی 2 مقصر معرفی کرده بود ولی مگر می‌شود؟ من حرف زیاد دارم ولی به وقتش می‌زنم. من هیچوقت دنبال مسیر اشتباه و غلط و حاشیه نبودم و در دوران مربیگری هم این روش را جلو می‌برم تا خدا من را کمک کند ولی وقتی حق من ضایع شود، هرگز ساکت نمی‌شینم. در این مملکت همه کنار هم کار می‌کنیم ولی نمی‌شود که بر اساس همشهری بودن مدیرعامل و تیم، بخواهیم بحث کنیم. ما قانونی بررسی کردیم و کمیته استیناف هم خدا را شکر این حکم را به ما دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *