بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

پیشنهاد ویژه اسطوره پرسپولیس به ستاره های تیم اوسمار

مهدی واعظی : بازیکنان پرسپولیس با آرامش به مصاف حریفان بروند

نویسنده : پارس فوتبال ParsFootball.Com
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۲:۰۰
مهدی واعظی : بازیکنان پرسپولیس با آرامش به مصاف حریفان بروند

مهدی واعظی پیشکسوت پرسپولیس گفت : اگر بازیکنان پرسپولیس برای قهرمانی تلاش می‌کنند باید بازی‌های باقی مانده خود را پیروز شوند و با آرامش به مصاف حریفان بروند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

مهدی واعظی پیشکسوت پرسپولیس در رابطه با عملکرد این تیم برابر هوادار اظهار داشت:

بازی خوبی را از بازیکنان دو تیم به خصوص پرسپولیسی‌ها شاهد بودیم و باید به مسعود شجاعی بابت تیمی که ساخته تبریک بگویم. هوادار یک بازی بی نقصی را از خود به نمایش گذاشت و بازیکنان این تیم توپ را به خوبی در بین یکدیگر به گردش در می‌آوردند.

او ادامه داد:

عملکرد بازیکنان پرسپولیس و موقعیت‌های گل زیادی که ایجاد می‌کردند، نشان می‌داد که این تیم به دنبال به ثمر رساندن گل‌های بیشتر در نیمه اول است و «اوستون ارونوف» و عیسی آل کثیر در مجموع در نیمه اول ۵ موقعیت مسلم گلزنی را از دست دادند و بازی به گونه‌ای تمام شد که تعداد گل‌های پرسپولیس در حد و اندازه موقعیت‌هایی که ایجاد کرده بود، نبود.

کارشناس فوتبال در خصوص موقعیت سوزی زیاد بازیکنان پرسپولیس گفت:

یکی از دلایلی که پرسپولیس در این بازی موقعیت‌های زیادی را از دست داد، تک مهاجم بازی کردن این تیم است. عیسی آل کثیر در خط حمله تنها بود و موقعیت‌های به دست آمده را نتوانست به خوبی استفاده کند، امید عالیشاه و ارونوف هم به او کمک می‌کردند اما بار هجومی بیشتر تیم روی آل کثیر بود و تنها بودن او به نظرم یکی از دلایلی بود که موقعیت‌های زیادی را پرسپولیس از دست داد.

واعظی تصریح کرد:

با توجه به دیدارهای باقی مانده تا پایان لیگ برتر پرسپولیس نیاز به افزایش تعداد تفاضل گل‌های خود دارد و بازیکنان این تیم باید به این موضوع آگاه باشند که فرصت سوزی آنها ممکن است در پایان فصل برای پرسپولیس گران تمام شود.

او در رابطه با بازی با استقلال خوزستان تصریح کرد:

پرسپولیس در این ۳ دیدار باقی مانده خود به نظرم در برابر شمس آذر ممکن است به مشکل بر بخورد و سایر بازی‌های خود را پیروز می‌شود. شکل فوتبالی که این تیم بازی می‌کند به دل مخاطب می‌نشیند و عملکرد بازیکنان هم بسیار پخته‌تر از گذشته شده و بازیکنانی مانند ارونوف و عالیشاه که در برابر هوادار درخشش خوبی داشتند باید در ۳ بازی باقی مانده هم همین کیفیت را از خودشان نشان دهند.

واعظی خاطر نشان کرد:

اگر بازیکنان پرسپولیس برای قهرمانی تلاش می‌کنند باید بازی‌های باقی مانده خود را پیروز شوند و با آرامش به مصاف حریفان بروند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *