بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

ادعای عجیب رئیس بایرن درباره ژابی آلونسو

هربرت هاینر، رئیس باشگاه بایرن مونیخ : ژابی آلونسو پیشنهاد بایرن مونیخ را رد نکرده است

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ | ۱۸:۱۱
بایرن مونیخ ؛ هربرت هاینر: ژابی آلونسو پیشنهاد بایرن مونیخ را رد نکرده است

هربرت هاینر، رئیس باشگاه بایرن مونیخ، تایید کرد که ژابی آلونسو پیشنهاد این باشگاه را رد نکرده و تنها خواستار تمرکز روی برنامه‌هایش در بایرلورکوزن شده است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

بایرلورکوزن شب گذشته وردبرمن را 5-0 شکست داد تا 5 هفته مانده به پایان فصل، قهرمانی در بوندس‌لیگا را جشن بگیرد.

لورکوزن با فاصله 16 امتیازی از بایرن مونیخ، قهرمان 12 دوره پیاپی بوندس‌لیگا، با هدایت ژابی آلونسو به این افتخار دست پیدا کرد.

باشگاه بایرن پس از کسب نتایج ضعیف فصل جاری برای جانشینی توماس توخل با ژابی ارتباط برقرار کرد تا احتمال همکاری با این مربی جوان را بررسی کند. با این حال گفته شد که ژابی پیشنهاد بایرن را رد کرده اما هربرت هاینر، رئیس باشگاه بایرن مونیخ، این مخالفت را رد کرد.

از هاینر سوال شد به دلیل اینکه ژابی پیشنهاد بایرن را نپذیرفته ناراحت است که او پاسخ داد:

“ژابی آلونسو به درد هر باشگاهی در جهان می‌خورد. اما من ناراحت نشده‌ام چون او هرگز نگفت که لورکوزن را ترک می‌کند. حالا همه مدعی شده‌اند که ژابی آلونسو پیشنهاد باشگاه بایرن را رد کرده است. او فقط اعلام کرد که در حال اجرای قراردادش با لورکوزن است.”

آیا بایرن حاضر است دوباره برای انتخاب مربی جدید مبلغی بپردازد، آیا این امر ضروری است؟

ما به مربی‌‌ای نیاز داریم که مناسب بایرن باشد و آماده باشد تا استانداردهای بالایی را که از خودمان انتظار داریم، برآورده کند. این مهمترین چیز است. وقتی اوضاع در بایرن به طور ایده‌آل پیش نمی‌رود، عموم مردم اغلب این احساس را پیدا می‌کنند که ما در یک بحران بزرگ قرار داریم. ما بازی‌های بد زیادی در بوندس‌لیگا داشتیم، در این شکی نیست. اما اگر به کیفیت تک تک بازیکنان نگاه کنید، تیم خوبی داریم. ما فقط باید مطمئن شویم که این کیفیت را مرتباً در زمین نشان دهیم.

صحبت‌ها در مورد مربی جدید؟

ما به وضوح اعلام کردیم که برنامه ما چیست یعنی اینکه توماس توخل تا پایان فصل بماند. این به ما زمان کافی برای جستجوی جانشین را می‌دهد. اما خوب نیست که بعد از هر بازی سوال بپرسیم: آیا توخل هنوز مربی باقی می‌ماند؟ اگر به آرسنال باختید چه اتفاقی می‌افتد؟ تا پایان فصل، این تیم به همراه توماس توخل باید همه چیز را برای صعود هر چه بیشتر در لیگ قهرمانان به کار گیرد. اگر تصمیمی در مورد مربیگری وجود داشته باشد، باشگاه در مورد آن نظر خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *