بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

خنده های لوکاکو پس از شنیدن سوالی درباره چلسی + عکس

روملو لوکاکو، ستاره رم : چلی تصمیم گیرنده است نه من

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۳ | ۱۵:۳۳
لوکاکو ؛ روملو لوکاکو، ستاره رم : چلی تصمیم گیرنده است نه من

روملو لوکاکو، ستاره رم، در پاسخ به سوالی در مورد عملکرد خوبش برای تحت تاثیر قرار دادن مدیران و نمایندگان چلسی، واکنش جالبی نشان داد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

لوکاکو این مهاجم ۳۰ ساله در دیدار دوستانه بلژیک برابر انگلیس در ورزشگاه ومبلی در شب گذشته یک عملکرد خوب برای تیمش به نمایش گذاشت و پاس گل دوم یوری تیلمانس را هم به نام خودش ثبت کرد. با اینکه او موفق به ثبت گل نشد، اما آمادگی و نمایش خوبش کمک بزرگی به بلژیک کرد.

لوکاکو در این فصل به‌صورت قرضی در رم عملکرد خوبی داشته است، اما در تابستان به چلسی بازخواهد گشت، زیرا قرارداد او شامل بند خرید یا تمدید حضور قرضی‌اش در رم نیست. جالوروسی مشتاق حفظ این بازیکن ۳۰ ساله است و به‌زودی دور جدیدی از مذاکرات برای تعیین سرنوشت او آغاز خواهد شد اما در حال حاضر انتظار می‌رود او به چلسی برگردد.

این بازیکن پس از تساوی ۲-۲ در بازی دیشب، با اسکای اسپورت انگلیس مصاحبه و در مورد بازی دیشب و عملکردش صحبت کرد. در قسمتی از گفت‌وگو، خبرنگار از او پرسید که آیا با این نمایش خوب در ومبلی قصد داشته چلسی را برای وقتی که به این باشگاه برمی‌گردد تحت تأثیر قرار دهد، که لوکاکو با لبخند پاسخ داد:

«نمی‌دانم باید در این مورد از چلسی بپرسید. آنها تصمیم‌گیرنده هستند و همه چیز به عهده آنهاست.»

لوکاکو ؛ روملو لوکاکو، ستاره رم : چلی تصمیم گیرنده است نه من لوکاکو ؛ روملو لوکاکو، ستاره رم : چلی تصمیم گیرنده است نه من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *