بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

نبود یامگا در ترکیب استقلال خیلی حس شد + عکس

ار دست رفتن پنالتی استقال برابر مس رفسنجان پس از مصدومیت کوین یامگا

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۹:۳۶
یامگا ؛ ار دست رفتن پنالتی استقال برابر مس رفسنجان پس از مصدومیت کوین یامگا

استقلال نخستین پنالتی به دست آمده پس از مصدومیت کوین یامگا را از دست داد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

پس از مصدومیت کوین یامگا و از دست رفتن فصل به طور کامل، مشخص بود که استقلال یک بار دیگر با بزرگترین مشکل یک دهه اخیر خود دوباره مواجه خواهد شد؛ جایی که آبی‌ها تعداد پنالتی زیادی را در این مدت از دست داده بودند، ولی با حضور وینگر فرانسوی، این موضوع به دست فراموشی سپرده شده بود.

از زمان حضور یامگا در استقلال، این بازیکن هفده ضربه پنالتی را وارد دروازه حریفان کرده بود و تنها در یک مورد، محسن فروزان موفق به مهار پنالتی ستاره فرانسوی شد که خود او در ریباند توانست دروازه گل گهر را باز کند.

آسیب دیدگی یامگا این سوال مهم را مطرح کرد که پس از یامگا قرار است چه بازیکنی پشت ضربه پنالتی این تیم بایستد. در بازی‌های دوستانه، این مأموریت به مهرداد محمدی واگذار شده بود، ولی او در جریان دیدار امروز مقابل مس نیمکت نشین بود.

در دقیقه دوازده بازی بود که ارسال جعفر سلمانی به درون محوطه جریمه با ضربه سر مرادمند همراه شد، ولی در ادامه لک با مدافع پیش تاخته آبی‌ها برخورد کرد و داور یک ضربه پنالتی برای استقلال اعلام کرد.

یامگا ؛ ار دست رفتن پنالتی استقال برابر مس رفسنجان پس از مصدومیت کوین یامگا

صالح حردانی که در هفته‌های اخیر عملکرد خوبی داشت و گفته می‌شود ممکن است در فیفا دی بعدی نیز به تیم ملی دعوت شود، پشت این توپ ایستاد که حامد لک موفق شد این ضربه را مهار کند.

یامگا ؛ ار دست رفتن پنالتی استقال برابر مس رفسنجان پس از مصدومیت کوین یامگا

این نخستین ضربه پنالتی است که پس از مصدومیت یامگا نصیب استقلال می‌شود، ولی صالح حردانی نتوانست آن را وارد دروازه کند تا جای خالی ستاره فرانسوی بیش از پیش احساس شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *