بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

مشکل بزرگ برای پرسپولیس ؛ رضا درویش افشا کرد !

رضا درویش مدیر عامل پرسپولیس : شرایط ما برای اخذ مجوز حرفه‌ای بغرنج است

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲ | ۹:۳۶
آسیا ؛ رضا درویش مدیر عامل پرسپولیس : شرایط ما برای اخذ مجوز حرفه‌ای بغرنج است

رضا درویش می‌گوید باشگاه پرسپولیس برای اخذ مجوز حرفه‌ای شرایط بسیار بغرنجی دارد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

کنفدراسیون فوتبال آسیا تا ۱۱ فروردین به باشگاه‌ها فرصت داده تا به کمبودهای خود برای اخذ مجوز حرفه‌ای رسیدگی کنند و در صورت هرگونه تخلف در این موضوع، جریمه‌های سنگینی را برای آنها در نظر خواهد گرفت. این در حالی که است که یکی از مشکلات اصلی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال، تعیین تکلیف سهام آنهاست که تاکنون حل نشده و تبدیل به یک نگرانی جدی برای هواداران و مسئولان سرخابی‌ها شده است.

رضا درویش در پاسخ به این سوال که چه اقداماتی برای اخذ مجور حرفه‌ای صورت گرفته است، گفت:

برخی از مسائل کاری نیست که منِ مدیرعامل یا هیئت مدیره انجام بدهیم. ما نه توانش را داریم و نه در حیطه اختیارات‌مان است. البته هفته قبل یک جلسه مفصل با حضور معاونان وزارت ورزش، مدیران مجموعه آزادی، شرکت تجهیز و مدیران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برگزار شد و آقای دکتر زارعی که در کارش متخصص است، بسیار پیگیر بودند.

او ادامه داد:

جلسه خیلی خوبی بود و همه موارد را گوشزد کردند. چنان خطر بیخ گوش‌مان است که از چشم به ما نزدیک‌تر است‌. به همین جهت تلنگر را اعلام کردند. اوضاع خیلی بغرنج است و بحث مالکیت را باید مشخص است. یک مسائلی در اختیار من و هیئت و مدیره و باشگاه نیست و شاید در اختیار وزارت ورزش هم نباشد. باید دولت تصمیم بگیرد و تکلیف مالکیت را مشخص کند. می‌دانم عزمی هست اما نمی‌دانم تا چه حد عملیاتی شود.

درویش همچنین با اشاره به سایر موانع تاکید کرد:

در خصوص مجموعه ورزشی آزادی هم می‌دانید که اگر بناست موانع را برطرف کنند، بودجه‌ای حدود هزار میلیارد لازم است. یک ماه تا آخر سال مانده و پولی وجود ندارد که بتوانند این بودجه را بگیرند. نیاز به یک عزم ملی است تا این مسائل را حل کنند تا فردا تاسف نخوریم. چشم به هم بزنیم ۳۳ روز گذشته است. اینها مسائلی فارغ از باشگاه است و خود باشگاه هم مشکلات و بدهی‌های مختلفی دارد و همه اینها را باید حل کنیم که دنبالش هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *