بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

ستاره جدید سپاهان در آمادگی مطلوب بدنی + عکس

بدن ورزیده عیسی عباس خرید جدید سپاهان در تمرینات

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ | ۸:۵۱
سپاهان ؛ بدن ورزیده عیسی عباس خرید جدید سپاهان در تمرینات

عیسی عباس ششمین بازیکن غنایی فوتبال ایران است و می‌تواند اولین گلزن آنها هم باشد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

عیسی عباس، وینگر جدید تیم سپاهان در تمرینات این تیم حضور پیدا کرد و با تصاویری که از او منتشر شد مشخص است عضلات آماده و بدنی سرحال دارد و اگر از لحاظ فنی کیفیت خوبی داشته باشد خیلی زود در ترکیب تیم سپاهان حضور پیدا خواهد کرد.

عیسی یحیی ششمین بازیکن با ملیت غنایی فوتبال ایران است و می‌تواند اولین گلزن آنها هم در لیگ برتر ایران باشد، آدو توتو (صبای قم – 1383)، امانوئل کافور (تراکتور – 1384)، محمد مارتین (ذوب آهن – 1386) – دیوید اوپوکومس (مس کرمان – 1393) و ساموئل سارفو (سایپا – 1397) تمام بازیکنان غنایی شاغل در فوتبال ایران هستند که هیچکدام از آنها عملکرد چندان موفقی در لیگ برتر ایران به نمایش نگذاشتند.

این وینگر ریزنقش اما عضلانی، سابقه حضور در تیم‌های رییکا کرواسی، اوترخت و توئنته هلند و ماینتس آلمان را در کارنامه دارد و نیم فصل نخست را در لیگ پرتغال به میدان رفته است و همین موضوع باعث شده است تا با نظارت ویژه و درخواست مورایس سرمربی تیم سپاهان به جمع طلایی‌پوشان اضافه شود و همین موضوع می‌تواند شناخت نسبی سرمربی پرتغالی نسبت به این بازیکن و حضور سریع در ترکیب سپاهان را به همراه داشته باشد.

سپاهان ؛ بدن ورزیده عیسی عباس خرید جدید سپاهان در تمرینات سپاهان ؛ بدن ورزیده عیسی عباس خرید جدید سپاهان در تمرینات

او این فرصت را دارد تا با درخشش در ترکیب سپاهان به بهترین غنایی فوتبال ایران تبدیل شود و روند ناموفق و حضورهای عجیب و غریب 5 بازیکن دیگر که به غیر از امانوئل کافور که رزومه قابل دفاعی داشت و در لیگ ایران حضور پیدا کرده، شرایط متفاوتی را در لیگ ایران تجربه کند.

فیزیک بدنی بازیکن جدید سپاهان این ویژگی را در اختیار او قرار می‌دهد که در کناره‌های زمین حضور موثر داشته باشد و با توجه به بدن روی فرمی که دارد اگر از تکنیک و سرعت بالایی بهره‌ببرد می‌تواند یکی از ستاره‌های سپاهان در نیم فصل دوم مسابقات باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *