بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

ستاره تیم ملی : با بدشانسی به قطر باختیم

سعید عزت‌اللهی : برابر قطر با بدشانسی موقیت هایمان گل نشد و باختیم

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ | ۱۳:۰۱
تیم ملی ؛ سعید عزت‌اللهی : برابر قطر با بدشانسی موقیت هایمان گل نشد و باختیم

سعید عزت‌اللهی معقتد است تیم ملی ایران در مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا بدشانس بوده است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

تیم ملی ایران پس از پیروزی بزرگ برابر ژاپن در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا، در نیمه نهایی مقابل قطر قرار گرفت اما در شرایطی که تصور می‌شد به راحتی در این بازی پیروز شود و به فینال راه پیدا کند، با نتیجه ۳-۲ شکست خورد.

سعید عزت‌اللهی در گفت‌وگو با برنامه فوتبال برتر در این باره گفت:

در فوتبال هیچوقت نمی‌توانی از قبل نتیجه را حدس بزنی. ما به این واقف بودیم که بازی‌مان برابر قطر به مراتب سخت‌تر از ژاپن می‌شود. ما چندین و چند بازی پشت سر گذاشته بودیم و قطعا تیم‌های روبرو آنالیز می‌کنند و نقاط قوت ما را بررسی می‌کنند. تیم ژاپن را شکست داد و فکر می‌کنم در بازی نیمه نهایی ما حکم ژاپن را برای قطر داشتیم. شاید آنها انگیزه‌ای که ما برابر ژاپن داشتیم و با همه وجود می‌جنگیدیم، برابر ما داشتند و با به علم به اینکه ما تیم ملی ایران هستیم، آنالیز کرده بودند.

او ادامه داد:

همان‌طور که گفتم کادرفنی و بچه‌ها واقف بودند که به مراتب بازی سخت‌تری خواهیم داشت و اصلا این موضوع مطرح نبود که بخواهیم شادی بزرگ کنیم. چه بدنه تیم ملی، چه کادرفنی و چه سایر افرادی که در تیم بودند، به اندازه کافی تجربه داشتند که در باد این مسائل نخوابند اما به هر حال فوتبال است.

عزت‌اللهی در خصوص عملکرد ایران در این بازی عنوان کرد:

من فکر می‌کنم ما بازی را خیلی خوب شروع کردیم و زود هم به گل رسیدیم اما روزی بود که فوتبال روی خوشش را به ما نشان نداد. ما چندین و چند شانس گلزنی داشتیم اما از آنطرف گل‌هایی وارد دروازه‌مان می‌شد که خودمان می‌گفتیم چطور امکان دارد؟ شاید اگر ده بار دیگر هم آن صحنه‌ها تکرار شود، یک بار اتفاق می‌افتد. ما تمام وجودمان را گذاشتیم. قطعا در بازی با ژاپن هم کار ما گره خورد اما انقدر جنگیدیم و به در بسته کوبیدیم تا قفل در دقیقه ۹۴-۹۵ باز شد اما در این مسابقه تا آخرین لحظه این اتفاق نیفتاد.

این بازیکن در پایان گفت:

دیدید که توپ عجیب و غریبی از دست رفت؛ من چندین بار آن صحنه آهسته دیدم. اگر ده بار توپ علیرضا داخل تیر بخورد، امکان ندارد بیرون بیاید اما توپ داخل تیر خورد و بیرون آمد. به هر حال برای تیم‌های بزرگ در سطوح بالاتر هم چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد؛ مثل توپی که فرانسه در فینال جام جهانی در موقعیت تک به تک خراب کرد و اگر می‌زد، قهرمان جهان بود. قشنگی فوتبال همین است اما کاش این قشنگی‌ها برای ما اتفاق نمی‌افتاد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *