بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

خولیو کروز: لائوتارو مارتینز یکی از 5 بازیکن برتر دنیاست و امیدوارم برنده کفش طلا شود

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ آذر ۱۴۰۲ | ۲:۵۳

طرفداری | خولیو کروز، مهاجم آرژانتینی سابق اینتر به تمجید از لائوتارو مارتینز، سیمونه اینزاگی و مارکوس تورام پرداخت.

خولیو کروز در مصاحبه با DAZN گفت:

اینتر را می توان شانس جدی کسب اسکودتو به حساب آورد و این تیم باید همیشه مانند یوونتوس و میلان مدعی در نظر گرفته شود. آنها همگی باشگاه‌هایی تاریخی هستند که همیشه هدفشان قهرمانی در داخل و خارج از ایتالیا بوده است. نراتزوری باید تلاش کند زیرا پتانسیل قهرمانی را دارد. در هر صورت تازه به هفته سیزدهم فصل رسیدیم و صحبت زود است. جدی ترین رقیب اینتر؟ یوونتوس به لطف تمرکز کاملش روی سری آ. 

سیمونه اینزاگی؟ ترکیب کردن نتیجه گرا بودن و ارائه بازی زیبا کار هر کسی نیست و در ابتدا شاید کمتر کسی تصورش را می کرد. بازیکنان اینتر متحد و از نظر ذهنی آزاد هستند و بدون فشار پای به زمین مسابقه می گذارند که این نشانه شایستگی اینزاگی و کادرش است. یک فصل با او در لاتزیو هم تیمی بودم و از او شناخت دارم. برای سیمونه خوشحالم و دیدن او در اینتر به عنوان یک برنده خوب است. فکر می کنم او ویژگی های لازم برای آوردن اسکودتو به خانه را دارد و امیدوارم این اتفاق رخ دهد. 

لیگ قهرمانان؟ یک رقابت کاملاً متفاوت با سری آ. در لیگ ایتالیا مسیر طولانی است و فرصت برای اصلاح اشتباهات وجود دارد در حالی که در اروپا اوضاع تغییر می کند. هنگامی که در لیگ قهرمانان از گروهتان صعود می کنید، هر مسابقه تعیین کننده می شود و پیشروی در آن به جنبه های مختلفی بستگی دارد. طبیعتا امیدوارم اینتر دوباره به فینال برسد. مارکوس تورام مرا تحت تاثیر قرار داده؛ امیدوارم لائوتارو مارتینز برنده کفش طلا شود

مارکوس تورام؟ او از بدو ورودش به اینتر، به طور فزاینده‌ای مرا تحت تاثیر قرار داده. او گل های مهمی به ثمر می رساند، به عنوان مثال گل زیبایش را در دربی (دلامادونینا) ببینید. تورام برای هم تیمی هایش بازی می کند، یک مهاجم نوک مدرن محسوب می شود و برای قرار گرفتن در کنار لائوتارو گزینه‌ای عالی است. آنها در زمین به دنبال هم می گردند، یکدیگر را پیدا می کنند و به نظرم این احساسی عالی از نظر انسانی نیز ایجاد می کند که برای یک تیم اساسی است. آفرین مارکوس! تاثیر گذاری بدین نحو در یک باشگاه برتر به هیچ وجه آسان نیست. 

لائوتارو مارتینز در بین 5 بازیکن برتر دنیا؟ می توانم بگویم بله. در سال های اخیر او رشد قابل توجهی داشته و به طور منظم گلزنی می کند. او مسئولیت بزرگ کاپیتانی را بدون مشکل برعهده گرفت و این نباید دست کم گرفته شود. لائوتارو با اینتر و تیم ملی آرژانتین قهرمانی را تجربه کرده که این نیز تاییدی بر رشد اوست. آرزو دارم او برنده کفش طلا شود. برای مهاجمی گلزن مثل لائوتارو رسیدن به چنین دستاوردی رضایتی باورنکردنی به همراه خواهد داشت. رد کردن برخی از پیشنهادها مانند پیشنهادهای تیم های عربی گاهی اوقات دشوار است اما لائوتارو این کار را به خاطر عشقی که به باشگاه، هواداران و شهر میلان دارد انجام داد. فکر نمی کنم در راه تمدید قرارداد او مشکلی به وجود آید و به نظرم مدت ها در اینتر می ماند.

دسته بندی ها : طرفداری

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *